Stilius. Kakės Makės kūrėja Lina Žutautė, Mindaugo Sinkevičiaus politinis kelias ir į psichologiją atsigręžusi Ineta Stasiulytė

Nuo vaikystės skaitomiausių knygų vaikams ir paaugliams autorė ir iliustruotoja Lina Žutautė labiausiai mėgo piešti. Tačiau net pasvajoti negalėjo, kad kažkada iš savo hobio pragyvens, išgarsės, taps pačio populiariausio vaikų personažo „mama“. Kad tam įkvėps sūnus, irgi buvo sunku numatyti.

Nepaisant jauno amžiaus, Mindaugas Sinkevičius jau laikomas patyrusiu vilku. Tačiau jo kelias politikoje prilygo švytuoklei, kuri tai kėlė į aukštumas, tai blokšdavo ant žemės. Vieną iš politinių olimpų Mindaugas pasiekė tapęs ūkio ministru. Po to prasidėjo keisti sunkumai.

Susidaro įspūdis, kad gyvenime aktorė Ineta Stasiulytė nardo kaip žuvis. Ketinusi studijuoti psichologiją, nepaisydama sėkmės scenoje ir televizijoje, aktorė visai neseniai iš tiesų atsigręžė į šią sritį. Su gyvenimo draugu Deividu baigė poros santykių seminarus ir neslepia, kad kaip ir dauguma porų santykiuose jie išgyvena amerikietiškus kalnelius.

Ved. Violeta Baublienė.