Labas rytas, Lietuva I d. Žiemos padaryti nuostoliai: ką reikėtų žinoti, kad pavyktų jų išvengti?

Iš LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijos sveikinasi Ignas Krupavičius ir Modestas Naudžius.

Laidą pradeda naujienų ir spaudos apžvalga.

Puikus užkandis po sporto ir vitaminų šaltinis: kiek ir kokių vaisių turi būti mūsų racione?

Vaisiai – desertas, ar mūsų kasdienio raciono sudedamoji dalis? Kada, kiek ir kokių vaisių turėtume valgyti, sužinosite iš specialistės lūpų.

Mindaugas, Algirdas, Basanavičius, Valančius, Čiurlionis, Vivulskis, Klimas – visus šiuos vardus ir pavardes vienija ne tik Lietuvos istorijos įvykiai, bet ir vienas Vilniaus rajonų – Naujamiestis. Beveik keturiasdešimt jo gatvių pavadintos iškilių asmenybių vardais. Kas sieja šiuos žmones, nusprendė pasigilint dabartiniai Naujamiesčio gyventojai.

Šią dieną 1940-aisiais įvyko Volto Disnėjaus filmo „Pinokis“ premjera. Tikriausiai visi esate girdėję medinio berniuko Pinokio istoriją, tad klausimas nebus sunkus – kuo vardu buvo Pinokį sukūręs medžio drožėjas?

Jeigu jūsų kojos greitai pavargsta ir skauda – reikėtų sunerimti. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – kraujagyslių chirurgas Rolandas Dagilaitis dalinasi patarimais.

Kalendorinė žiemą į pabaigą, tačiau jos pėdsakas – žymus. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie žiemos atneštus nuostolius. Pasakoja „Lietuvos draudimo“ žalų centro vadovas Mantas Norkus ir Būstų rūmų prezidente Daiva Matoniene.

Ved. Ignas Krupavičius.