Labas rytas, Lietuva II d. Prasideda virtuali knygų šventė – „Knygų savaitė“

Prasideda „Knygų savaitė“: laukia daugiau nei 80 renginių bei diskusijos su žinomais Lietuvos ir užsienio autoriais

Daugiau nei 80 renginių: naujų knygų pristatymai, diskusijos su žinomais Lietuvos ir užsienio autoriais, parodos, ekskursijos, dirbtuvės ir net protmūšis – tiek kokybiško turinio šią savaitę literatūros mylėtojams pasiūlys pirmą kartą vykstanti virtuali knygų šventė „Knygų savaitė“.

„Ąžuolais“ apdovanoti operatoriai – apie nestandartinį požiūrį, kūrybą per objektyvą ir sėkmingus sprendimus

Ryškiausius pastarųjų metų kino operatorių darbus pažymintys Lietuvos kino operatorių asociacijos apdovanojimai „Ąžuolas“ paskelbė 2019 ir 2020 m. nugalėtojus. Tarp jų – Karolio Kaupinio juostos „Nova Lituania“ operatorius Simonas Glinskis ir Aistės Žegulytės „Animus Animalis“ operatorius Vytautas Katkus.

Gabrielė Vilkickytė apie naują kūrinį: jame juokiuosi iš įvykių praeityje

„Labas rytas, Lietuva“ laidoje – tradicinė rubrika „Rytas su muzika“. Joje lankosi atlikėja Gabrielė Vilkickytė. Pokalbyje – apie naują kūrinį, įkvėpimą ir pasakotojos vaidmenį.

Karinių lėktuvų kopijų konstruotojas: gaila, kad juos kūrė karui

Panevėžio rajono gyventojas Raimondas Konstantinavičius savo namų dirbtuvėse konstruoja karinių lėktuvų kopijas. Nuo menkiausių detalių savo rankomis sukurpti modeliai ne tik stebina dydžiu, bet ir išvystytu greičiu. Vyro planuose ir legendinis vokiečių naikintuvas, kurio sukūrimas pareikalaus begalės laiko ir nemažai lėšų.

Spaudos apžvalga su Audra Avižiūtė.

Ved. Ignas Krupavičius