Labas rytas, Lietuva II d. Per pandemiją išaugo pasaulio skola: kokios to priežastys ir galimi padariniai?

Pandemija išaugino pasaulio skolą: skolindamosis pasaulio valstybės bando amortizuoti pandemijos padarinius

Tarptautinis finansų institutas paskaičiavo, kad dėl pandemijos pasaulio skola išaugo 20 trln. eurų. Kaip reikėtų vertinti šį skaičių? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su vyr. „Swedbank“ ekonomistu Nerijumi Mačiuliu.

Pasižvalgykime po pasaulį. Šį kartą keliamės į Kanadą, kurioje gyventojai sugalvojo čiuožyklas įsirengti savo kiemuose.

Muzika prabylantys moliniai indai. Švilpia, kukuoja, dudena – ne, tai visai ne pavasario pranašai.Tai Ramygaloje kurti moliniai indai, apie kuriuos – reportaže.

Dėmesio visiems komandinio sporto mėgėjams – šiandien minima virvės traukimo diena. Virvę traukia dvi komandos ir abi stengiasi nutempti priešininkus. Kiek žmonių turi sudaryti vieną komandą?

Penktadienis – metas gerai muzikai. Dainininkė Rūta Loop pristato naują dainą „Tu ne viena“ ir jos vaizdo klipą.

Ar žinote, į kokį konteiinerį turėtų keliauti panaudotos vienkartinės kaukės? O kur mesti sudužusio veidrodžio šukes? Jei manote, kad žinote, dar neskubėkite. Atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė gyventojų savo atliekų rūšiavimo žinias vertina pozityviai, bet paklausti apie konkrečias atliekas dažniausiai suklysta. Todėl dabar reportaže skubame jums priminti kelias pagrindines rūšiavimo taisykles.

Ved. Ugnė Siparė.