Klauskite daktaro. Laimės paieškos pandemijos laikotarpiu, COVID-19 mitai ir universalaus valiklio receptas

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“

Kulvinskytė apie laimę pandemijos laikotarpiu: pozityvios mintys leidžia matyti šviesią ateitį
Kodėl šiuo laikotarpiu mums yra sunku? Net tie, kurie anksčiau tryško gyvenimo džiaugsmu, šiuo metu jo nebejaučia. Skirtingos žmonių grupės kenčia nuo skirtingų dalykų. Kaip atrasti džiaugsmą sėdint namuose? Pokalbis su gydytoju, psichoterapeutu doc. Eugenijumi Laurinaičiu.
Pasirinkime būti laimingais. Patarimais, kaip susigrąžinti per pandemiją dingusią laimę, dalinasi žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, tinklaraščio apie laimingą gyvenimą autorė Rimantė Kulvinskytė. Ar įmanoma būti laimingam, kai niekas nedžiugina?

COVID-19 mitai: prie ko priveda perdėta baimė?
Ar jums nekilo kada mintis, kad gal aš persistengiu bandydamas apsisaugoti nuo COVID-19? Nuo to laiko, kai atsirado ši pandemija mes išmokome saugiai gyventi, laikytis saugumo reikalavimų, bet žmonės kartais persistengia. JAV ar Kinijoje kai kurie gyventojai apsaugines kaukes deda net savo augintiniams. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ kalbama apie tris mitus, susijusius su COVID-19, kuriais, anot ekspertų ir virusologų, jau nebereikia tikėti. Pokalbis su virusologu, prof. Sauliumiu Čaplinsku, patarimai, kaip saugiai apsipirkti parduotuvėje bei kodėl neturėtumėte bijoti vizitų pas gydytojus?

Švarūs namai be rūpesčių: universalaus valiklio receptas
Pandeminiu laikotarpiu daug laiko praleidžiame namuose, tad yra svarbu juose palaikyti švarą. Rubrikoje „Pasidaryk pats“ laidos vedėja Karolina Mondeikaitė-Liepa dalinasi universalaus valiklio receptu, kuris ne tik greitai padės išvalyti visus namus, bet ir nekenks sveikatai.

Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau