Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis. Ledinis Dzeranovo iššūkis – 15 metrų po ledu eketėje

Sausio 30 dienos rytą iš LRT TELEVIZIJOS sveikinasi Ignas Krupavičius.

Rytą pradedame sveikuoliškai – tiesiogiai iš Trakų treneris Alanas Dzeranovas ruošiasi išpildyti savo seną svajonę – panerti po ledu.

Gardaus ryto rubrikoje – apie šaldytuvo reviziją ir tvarų maistą. Tortilijų iš likučių receptu dalinasi virtuvės šefė Laura Brekke.

Koks šeštadienis be tradicinės rekomendacijų rubrikos? Kaip įprasta, jei ieškote, kokią knygą paskaityti, kokį naują filmą pažiūrėti ar kuo papildyti muzikos grojaraštį, šį kartą savo mėgstamiausiais dalijasi atlikėjas ir vienas šių metų lietuviškos Eurovizijos atrankos vedėjų Vaidotas Baumila.

Šį rytą LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje – pokalbis su matematike, informatike, fizinių mokslų daktare Valentina Dagiene.

Po pasiruošimo – jau ir metas iššūkiui. Tiesiogiai iš Trakų – Alano Dzeranovo nėrimas po ledu.

Savaitgalio idėja – su vaikais pagaminti rankų darbų atvirukų ir išsiųsti juos brangiems žmonėms. Kaip tai padaryti originaliai, kūrybiškai ir iš to, ką turite namuose, pažiūrėkime.

Tęsiame pažintį su nacionalinės Eurovizijos atrankos dalyviais. Šį kartą savo dainą „Where‘d You Wanna Go?“ pristato atlikėjas Gebrasy.

Tęsiame pažintį su nacionalinės Eurovizijos atrankos dalyviais. Šį kartą savo dainą „Never Fall For You Again?“ pristato atlikėjas Valdemars Patersons.

Dėl pandemijos į internetą kraustosi daugybė verslų ir veiklų. Ne išimtis net ir iliuzionistai – štai kanadietis Lukas Langevinas teigia, kad per nuotolį iliuzicijos meno teikiamas džiaugsmas ne mažesnis, o jis pats atranda ir kitokių nuotolinės veiklos privalumų.

Šiandien LVSO švenčia savo 32-ąjį gimtadienį. Ta proga kalbamės su LVSO meno vadovu ir dirigentu Gintaru Rinkevičiumi.

Kai kalbame apie kaimyninės Lenkijos sostinę Varšuvą , turbūt nesinorėtų minėti žodžio „tropikai“. Tačiau dalelė jų ten yra – Varšuvos kraštovaizdžio dalimi jau seniai tapo milžiniška palmė.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau