Žinios. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo didinti valstybės lėšas vienam studentui

Kelininkai įspėja, kad dėl buvusio ar besitęsiančio snygio eismo situacija sudėtinga visoje šalyje, mažesnio intensyvumo keliai vietomis gali būti padengti iki 30 centimetrų sniego sluoksniu. Keliai valomi, tačiau kelininkai pripažįsta, kad darbų atlikti nespėja. Tuo metu Energijos skirstymo operatoriaus duomenimis, dėl elektros tinklų gedimų be elektros šiuo metu vis dar yra 45 tūkst. namų ūkių.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo didinti valstybės lėšas vienam studentui – pakelti studijų norminę kainą. Šį klausimą šiandien svarstys Vyriausybė. Jei projektui bus pritarta, per ketverius metus aukštojo mokslo finansavimui didinti bus skirta apie 35 mln. eurų.

Baltieji rūmai skelbia, kad Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas telefonu kalbėjosi su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir sutarė siekti pratęsti Strateginės ginkluotės mažinimo sutartį „START“.

Serbija – pirmoji Europoje patvirtino kinišką vakciną nuo COVID-19 ir pradėjo masinio skiepijimo programą. Šią savaitę Serbijai teko keisti vakcinavimo tvarką – dėl didelio neužsiregistravusių, bet į skiepijimo centrus atėjusių žmonių skaičiaus.

Orai.

Ved. Simona Vasiliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau