Stilius. Skaudžią realybę ligoninėse matantis Svaras, nurimti mokantis psichologas ir Jurgitos Plisienės iššūkiai

„Tik kvaili ir neatsakingi žmonės gali sakyti, kad čia nieko tokio, o jau apie tuos, kur kalba, kad viruso nėra, apskritai nenoriu kalbėti. Nesuprantu, kaip XXI amžiuje galima tikėti plokščia žeme, driežiažmogiais ir kad viruso nėra“, – kalba grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras, praėjusių metų gruodžio viduryje, karantino pike, pradėjęs savanoriauti Santariškių ligoninėje.

„Esame čia ir sprendžiame tuos pačius klausimus, kurie užrašyti prieš kelis tūkstančius metų. Kaip nurimti? Kaip sustabdyti savo minčių srautą? To žmonės klausė ir šiandien klausia to paties“, – apie karantino atneštus nestabilumus kalba psichologas Paulius Rakštikas.

Vos pusmetį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ besidarbuojanti gydytoja kardiologė Jurgita Plisienė niekada nesvajojo apie darbą televizijoje. Tačiau pripažįsta – yra linkusi veltis į profesines avantiūras. Tapti viena iš laidos vedėjų ir prisijungti prie žinomo kolegos Alvydo Unikausko buvo iššūkis. Tik ar reikšmingiausias kardiologės gyvenime? Anaiptol.

Ved. Violeta Baublienė.