Labas rytas, Lietuva II d. Kaip atrodo energetikos ministro rytas?

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II-oji dalis.

Dainius Kreivys: patogių progų nelaukiu – darau čia ir dabar

Rubrikoje „Ministro rytas“ pristatomas energetikos ministro Dainiaus Kreivio rytas. Naujametiniai tikslai, kokybiškas miegas, kompiuteriniai žaidimai ir ko galėtumėme pasimokyti iš bičių? Apie tai ir dar daugiau rubrikoje.

Gyvenimas ant vandens – vilniečių pora apleistą namuką Neryje pavertė romantiška laisvalaikio praleidimo vieta

Jei gyvenimas ant vandens gali skambėti romantiškai, taip ir yra. Vilniečių pora Aistė ir Simonas Dailidės prieš porą metų įsigijo namelį ant vandens, jį suremontavo ir dabar ten leidžia laisvalaikį ar prireikus paverčia darbo kabinetu. Paryžiuje ar Amsterdame taip gyventi populiaru, tačiau Vilniuje jų namukas Neryje – vienintelis toks.

Sausio 13-osios trisdešimtmetis: „Mūsų laisvė užaugo“

Pokalbis su LRT generalinės direktorės pavaduotoju Gyčiu Oganausku apie sukauptą Sausio 13-osios įvykių archyvą bei jo papildymą, eksponatais, kurie anksčiau buvo nematyti. Visą virtualų atminties archyvą galima apžiūrėti specialiame LRT.lt polapyje.

Kūriniai, kurių plika akimi nepamatysite – virš Temzės upės atidaryta papildytosios realybės paroda

Virtualiai ir saugiai – esame išmokę šiuos žodžius ir pritaikę darbe, buityje ir kitur. Dabar nukeliaukime į Jungtinės Karalystės sostinę Londoną ir virtualiai bei saugiai pasižvalgykime po meno kūrinius – skulptūras – kurių plika akimi net nepamatytume. Apie papildytą realybę ir meno ateitį pasakoja „Margas pasaulis“.

Ved. Ignas Krupavičius