Žinios. Antrasis karantinas nesumažino žmonių noro tuoktis: šiemet santuokų skaičius išliko panašus kaip ir pernai

Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 2360 naujų užsikrėtusiųjų koronavirusu atvejų. Nuo COVID-19 mirė 36 žmonės.

Statistikos departamentas, kuriam dėl pasikartojančių duomenų netikslumų vakar Vyriausybė pavedė atlikti statistinę COVID-19 analizę, atkreipia dėmesį, jog dėl Visuomenės sveikatos centro techninių nesklandumų neatitinka ketvirtadienio ir trečiadienio skelbti statistiniai duomenys.

Jau valanda kaip miestų prieigose keliaujančiuosius pasitinka patikros postai. Vairuotojams tenka ne tik pateikti dokumentus, bet galbūt ir pasitikrinti blaivumą.

Norvegijoje purvo nuošliaužai užgriuvus gyvenamuosius namus, gelbėtojai tęsia išgyvenusiųjų paiešką. Dingusiais be žinios tebelaikomi 10 žmonių, tarp jų – du vaikai.

Londono laikrodžiams išmušus valandą iki vidurnakčio, šįvakar baigsis Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos skyrybų procesas.

Lietuva skirs humanitarinę pagalbą nuo žemės drebėjimo nukentėjusiai Kroatijai – 100 tūkst. eurų bei 300 miegmaišių.

Lygiai prieš metus pirmą kartą viešai pranešta apie paslaptingo viruso sukeltą plaučių uždegimo protrūkį Kinijos Uhano mieste.

Naujametę naktį šaudomi fejerverkai skleidžia ne tik šventinę nuotaiką, bet ir taršą: specialistų skaičiavimais, į orą paleidžiama šimtai tonų aplinkai ir sveikatai žalingų kietųjų dalelių.

Antrasis karantinas nesumažino žmonių noro tuoktis. Nors vestuvių rudenį paprastai mažėja, statistika rodo, kad šiemet santuokų skaičius išliko panašus kaip ir pernai.

Ved. Marijus Žiedas