Žinios. JK patvirtino „AstraZeneca“ vakciną

Lietuvoje per vakar užregistruota daugiausia susirgimų covid-19 nuo pandemijos šalyje pradžios – 3934. Mirė dar 75 žmonės.

Dėl elektroniniais laiškais platinto viruso sutriko NVSC veikla, todėl ryte pateikta susirgimų ir mirčių statistika nebuvo pilna – trūko pasveikusių, sergančių asmenų skaičiaus ir duomenų apie atliktų tyrimų skaičiaus.

Seimas prieš Kalėdas skubiai pataisė Labdaros ir paramos įstatymą, kad su koronavirusu ir jo pasekmėmis tiesiogiai kovojantys medikai, savanoriai ir policininkai per eskremalią situaciją galėtų gauti paramą ir už ją neatsiskaityti.

Jungtinė Karalystė patvirtino Oksfordo universiteto ir farmacijos įmonės „AstraZeneca“ sukurtą vakciną nuo koronaviruso. Tai jau antroji šalyje patvirtinta vakcina, Jungtinė Karalystė – pirmoji pasaulyje suteikė leidimą ja skiepyti žmones.

Europos Sąjungos vadovai pasirašė susitarimą su Jungtine Karalyste dėl prekybos po „Brexito“.

Šiemet prieš Naujuosius Lietuvos ir Kaliningrado srities pasienyje nusidriekė kaip niekad ilgos krovininių automobilių eilės.

Argentina tapo viena iš nedaugelio Pietų Amerikos šalių, įteisinusių abortus iki 14-tos nėštumo savaitės.

Iš šiųmetės Lietuvos kultūros sostinės – Trakų – titulą perima Neringa. Kitąmet į pusiasalį, žadama, kvies šimtas įvairių projektų. Daug jų vyks virtualiai.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau