Labas rytas, Lietuva I d. Nepamirškite pasilepinti pertraukėlėmis šiltoje vonioje: šios gali daryti stebuklus savijautai ir sveikatai

Pailsėti ir atsipalaiduoti šiuo nelengvu metu jums gali padėti ramybės pertraukėlė šiltoje vonioje. Šį paprastą malonumą kartais su mūsų savijauta darantį stebuklus kviečia prisiminti ir išmėginti reportažo pašnekovės.

Sporto treneris Alanas Dzeranovas dalijasi naudingais patarimais ir pratimais sportuojant.

Kaip reaguotumėte, jei gatvėje prie jūsų prieitų žmogus ir pasiūlytų įsigyti originalių daiktų klastočių? Tokį eksperimentą sostinės centre prieš Kalėdas atliko Valstybinis patentų biuras. Pasak eksperimento rengėjų, rezultatai – džiuginantys. Bet muitinės darbuotojų sulaikomų klastočių skaičiai rodo kiek kitokią tendenciją. Kokie pavojai slypi perkant suklastotas prekes – dabar reportaže.

Per karantiną daugelis atrado ir išmėgino internetinę prekybą, bet į ją persikėlė ir sukčiai. Apie tai, ką būtina žinoti perkant internetu ir kaip neapsigauti pasakoja „ESET Lietuva“ IT inžinierius Ramūnas Liubertas.

Nuo trečiadienio policijos pareigūnai apgręžė per 16 tūkst. vairuotojų, be pateisinamos priežasties bandžiusių kirsti savivaldybių ribas, iš jų penkioms dešimtims išrašytos ir baudos. Pasak Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojo Arūno Paulausko, per savaitgalį fiksuota ir kiek daugiau kaip pusė tūkstančio kitų karantino pažeidimų.

Šiandien 66-ąjį gimtadienį mini amerikiečių aktorius, režisierius ir prodiuseris Denzelis Washingtonas. Nors šį aktorių puikiai pažįstame iš kino ekranų, tačiau jis ketino sukti kitokiu karjeros keliu. Klausimas jums: ką buvo pradėjęs studijuoti D. Washingtonas?

Ved. Ugnė Siparė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau