Vartotojų kontrolė. Brangiausia jautiena Lietuvoje ir kaip neapsirikti su pirkiniais per Vėlines?

Ar žinojote, kad kasmet vidutiniškai Lietuvoje vienas žmogus suvalgo 94 kilogramus mėsos ir tik šešis iš jų sudaro jautiena. Kodėl jautienos kaina taip skiriasi nuo kitos mėsos? Štai pavyzdžiui kilogramą alyvuogėmis maitinamos jautienos galite įsigyti už 140 eurų, o dar ypatingesnės 300 gramų jautienos gabaliukas gali atsieiti ir net 160 eurų. Kodėl ta kaina tokia aukšta – atsako specialistai.

Artėja Vėlinės ir Visų šventųjų dienos, o kartu su šventėmis – ir tikra pirkimo karštinė. Žinovai patarė, kaip neapsigauti ir išsirinkiti kokybiškų žvakių ir gėlių bei atskleidė kapų puošimo tendencijas. Daugiau apie tai – reportaže.

Publicistinė programa. Ved. Gintaras Mikalauskas.