Veryga tiesiai šviesiai: nebeturime, ko laukti, situacija blogėja labai greitai

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologė Daiva Razmuvienė spalio 22 d. Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje pateikė naujausią informaciją apie COVID-19 valdymą šalyje.

Ministras A. Veryga pradėdamas spaudos konferenciją sakė, kad geromis naujienomis pasidalinti negali. Anot jo, COVID-19 atvejų skaičius šalyje toliau auga, o tikėtis teigiamos dinamikos, atvejų skaičiaus mažėjimo galima, tik jei bus laikomasi nustatytų priemonių. „Nebeturime, ko laukti. Matote, kad situacija blogėja, ir ji blogėja labai greitai. Nebeturime laiko laukti ir žiūrėti, ar žmones, kurie ateina pasilinksminti, išgerti, naktiniai klubai sugebės suvaldyti, ar ne“, – kalbėdamas apie laiko ribojimus baruose sakė A. Veryga.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologė D. Razmuvienė kalbėjo, kad šiuo metu Lietuvoje fiksuojami 135 koronaviruso židiniai. Specialistė ragino atsisakyti nebūtinų išvykų, laikytis rekomendacijų dėl kaukių dėvėjimo, rankų higienos ir t. t.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau