Klauskite daktaro. Juoko nauda, skalbimo priemonių žala ir kaip teisingai vartoti glitimo turinčius produktus?

Ar gerai miegojote? Ar nepamiršote atlikti mankštos? Ar gėrėte pakankamai vandens? – tai įprasti kasdieniai klausimai apie sveikatą, tačiau daktaras Alvydas Unikauskas turi dar vieną – ar šiandien bent kartą nuoširdžiai juokėtės? Mokslininkai paskaičiavo juoko naudą ir rekomenduotiną dozę mūzų organizui. Kokia ji – žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“.

Turbūt turite mėgstamas skalbimo priemones, kurias naudojate ne vienerius metus? O gal esate iš tų, kurie nuėję į parduotuvę ieško vis ko nors naujo? O gal tiesiog perkate, kas tuo metu pažymėta ryškiu žodžiu „akcija“? Ir iš tiesų – akys tiesiog raibsta nuo parduotuvių lentynose išdelioto skalbimo mitelių pasirinkimo. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ – koks skirtumas tarp skirtingų skalbimo priemonių, į ką atkreipti dėmesį renkantis ir kurie miltieliai draugiškesni turint jautrią odą?

Vieniems tai mados reikalas, kitiems – rimtas sveikatos sutrikimas. Žmonės sako, kad dėl glitimo kaukiapsi dujos, skaudą skrandį , tačiau daktaras Unikauskas sako, kad vien atsisakius glitimo – sveikata nepagerės. Kaip teisingai sugrįžti prie jo vartojimo ir kokia yra glitimo nauda organizmui – žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“.

Programa apie sveikatą. Ved. Alvydas Unikauskas, Jurgita Plisienė, Karolina Mondeikaitė-Liepa.