Sportas. Orai. Su Pesičiumi atsisveikinusi „Barca“ pagrindiniu taikiniu nustatė Jasikevičiaus pavardę

Sportas.

Vokietijos čempionu su Berlyno ALBA prieš kelias dienas tapęs Rokas Giedraitis kitame sezone gins titulą, bet jau kitoje šalyje – pranešama, kad lietuvis pasiekė susitarimą su naujaisiais Ispanijos čempionais Vitorijos „Baskonia“.

Vieną iš komandos lyderių Arną Butkevičių išsaugojęs Vilniaus „Rytas“ praranda kitą – teigiama, kad komanda nepratęsė bendradarbiavimo su Eimantu Bendžiumi.

Pirmųjų sezono varžybų sulaukė ir Lietuvos baidarių/kanojų irklavimo atstovai. Po ilgos pertraukos startavę tituluoti sportininkai neslėpė susidūrę su abejonėmis dėl savo pajėgumo.

Seulo olimpinėse žaidynėse treko 4 kilometrų komandų persekiojimo lenktynėse drauge su Gintautu Umaru triumfavęs Artūras Kasputis vasarą nėra dažnas svečias Lietuvoje – dviračių profesionalams šis metų laikas yra pats darbymetis. Tačiau šiemet dėl koronaviruso pandemijos varžybų kalendorius ištuštėjo, tad gimtinėje jis praleido net keletą savaičių. Klaipėdoje 82-ojo gimtadienio proga pasveikino buvusį savo trenerį Narsutį Dumbauską ir susitiko su legendinės jo komandos bendražygiais.

Po to, kai trečiadienio vakarą „Barcelona“ ekipa atsisveikino su treneriu Svetislavu Pesičiumi, ispanų žiniasklaida teigia, kad pagrindinis katalonų taikinys – Šarūnas Jasikevičius. Turkijoje skelbiama, kad susitarimas tarp Šaro ir „Barcos" jau pasiektas.

Ved. Dovilė Šeduikytė.

Orai.

Ved. Silvestras Dikčius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau