Sportas. Orai. „Žalgirio“ gretas papildęs Marekas Blaževičius: viską pakeitė Roberto Javtoko skambutis

Marekas Blaževičius iš „Ryto“ keliasi į „Žalgirį“. Vienas perspektyviausių savo kartos krepšininkų, 18-metis Marekas Blaževičius susipažįsta su Kauno „Žalgirio“ valdomis. Vilniuje gimęs ir augęs, perėjęs visą „Ryto“ klubo piramidę vidurio puolėjas nusprendė savo ateitį susieti su principiniu varžovu ir su „Žalgiriu“ sudarė trejų metų sutartį. Blaževičius sako, kad viską pakeitė „Žalgirio“ sporto direktoriaus Roberto Javtoko skambutis.

Šiandien ištraukti penktadienį prasidėsiančio trys prieš tris krepšinio turnyro burtai. Jie dvylika komandų suskirstė į keturias grupes. Didžiausią intrigą žada C grupė, kurioje susitiks Vilniaus „Rytas-Perlas“, Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Vilniaus lengvosios atletikos pirmenybėse sezoną pradėjęs ieties metikas Edžis Matusevičius po varžybų dar ilgai pasiliko sektoriuje – po prasto pasirodymo teko taisyti techniką ir klausytis tėčio ir trenerio Edmunto priekaištų.

Orai. Ciklonas, šalyje lėmęs smarkų lietų, trauksis. Orai atvės, ir leis trumpam pailsėti nuo karščių. Daugelyje rajonų trumpai palis. Galima perkūnija.