(Ne)emigrantai. Meilės emigracija, santuoka su Izraelio milijonieriumi ir troškimas dirbti Lietuvoje

Meilės emigrantė – taip galima vadinti Miglę, kilusią iš Juodupės kaimo ir dusyk į svečias šalis išvykusią paskui mylimus vyrus. Tiesa, pirmoji Miglės meilės istorija liūdna: praėjus vos keliems mėnesiams po vestuvių, vyras ją paliko. Tačiau Miglė neprarado vilties ir šiuo metu savo naujus namus kuria Nyderlanduose – su mylimu vyru ir sūnumi.

Emigrantė Daiva šiuo metu gyvena Izraelyje. Jos vyras – vienas turtingiausių Izraelio milijonierių. Tiesa, Daiva, vos susipažinusi su mylimuoju, nė nežinojo, jog šis yra toks žinomas savo šalyje. Su 30 metų vyresniu vyru Daiva įsikūrė Izraelyje, tačiau vyro turtais nesimėgavo. Moteris sakosi išsyk žinojusi, jog namų šeimininke ji tikrai nebus. Šiuo metu Daiva dirba vyro įkurtoje parduotuvėje.

Karina Margarita dirbo įmonėje, kuri padėdavo lietuviams įsidarbinti užsienyje. Sugalvojusi ir pati pabandyti užsidirbti, mergina išvyko į Vokietiją ir pamatė tikrąją realybę: gyvenimo sąlygos buvo nepavydėtinos, o dėl uždarbio teko pakovoti. Karina Margarita grįžo į Lietuvą, įsidarbino ir tikina: „Mieliau dirbsiu Lietuvoje, nors ir už mažesnį atlygį.“

Ved. A. Kavaliauskaitė ir O. Gasanovas.