(Ne)emigrantai. Živilę pakerėjęs Izraelis, lietuvės Europos ligoninėse ir iš Vengrijos parsivežtas darbas

Živilės patirtys ir gyvenimas Izraelyje.
Izraelis visiškai pakeitė jaunos vilnietės gyvenimą. Prieš ketverius metus Živilė nusprendė išvykti patikrinti, kokia tai šalis. Pradėjo ten studijuoti Izraelio visuomenės ir politikos mokslus, galiausiai susipažino su ypatingu vaikinu, įsimylėjo ir ištekėjo. Apie šalį parašė dvi knygas. Dabar Živilė sako, kad didžiausias šios šalies miestas Tel Avivas tapo pagrindiniais jos namais.

Lietuvės, su koronavirusu kovojančios Europos ligoninėse.
Koronavirusui vis dar besisukiojant pasaulyje, Lietuvoje pasirodo ne vienas pranešimas apie prastą situaciją šalies ligoninėse. Reikiamų atributų trūkumas, nuovargis, susirgę medikai ir baimė. O kai kurie lietuviai medikai, dirba svetur. Ligoninėse Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Norvegijoje dirbančios gydytojos papasakoja, kaip ten valdoma COVID-19 sukelta sumaištis.

Vengrijoje žinoma papuošalų kūrėja sugrįžo į Lietuvą.
Gintautė Vengrijoje tapo žinoma papuošalų kūrėja, kurios darbais puošiasi net šalies įžymybės, tačiau panoro grįžti namo. Jos darbai Vengrijoje toliau labai paklausūs, bet jai pavyksta dirbti per atstumą. O Lietuvoje Gintautė planuoja ne tik gyventi, bet ir išnaudoti savo potencialą ir atrasti mylimą darbą.

Ved. Orijus Gasanovas ir Akvilė Kavaliauskaitė.