LRT forumas. Žiurkė 2020 metais gali sugraužti algas: prie didėjančių akcizų papildomų procentų pridės net JAV ir Irano konfliktas

Kokių dovanų Lietuvai atnešė Trys karaliai? Ekspertai sako, kad prasidėję Naujieji metai Lietuvai nebus lengvi. Jau pakilo elektros kainos, didėja kuro dainos, nekilnojamojo turto mokestį mokės daugiau žmonių, teks plačiau atverti piniginę registruojant automobilius. Dėl bankų apmokestinimo gali pabrangti paskolos – visa tai, kaip Naujųjų metų žiurkė sugrauš kylančias algas ir vaiko pinigus.

Laukia ir neramus rinkimų metas – jau dabar partijos kaunasi dėl valdžios ir vadina vieni kitus antivalstybininkais. Didėja įtampa tarp prezidento ir valdančiųjų, o reformoms nebelieka laiko. O kur dar konfliktas Irane, kuris, tikėtina, nepadės ekonomikai. Kokių 2020-ųjų tikėtis Lietuvai?

Diskusijos dalyviai: Lietuvos banko ekonomistė Laura Galdikienė; Mykolo Riomerio universiteto lektorė Rima Urbonaitė; „Luminor“ banko vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas; VDU profesorius Algis Krupavičius; „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas ir „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris.

Ved. Raigardas Musnickas.