LRT forumas. (Ne)būtinos privilegijos: Seimo pirmininkų pasakojimuose – problemos kelionėse su šeima ir miegas apsaugos akivaizdoje

Greitai baigsis Seimo rudens sesija ir parlamentarai išsiskirstys atostogauti. Atostogaus jie net 2,5 mėnesio, nors oficialiai atostogų neturi. Nemažai politikų slidinės alpėse, o mums sakys, kad susitikinėja su rinkėjais. Dalis parlamentarų grįžta į Seimo viešbutį, kur nemoka už komunalines paslaugas. Jau apskaičiuota, kad ten politikai sunaudoja 50 procentų daugiau vandens nei įprastas vilnietis. Parlamentinių lėšų panaudojimas klausimų kelia ir STT, lėšos leidžiamos neskaidriai, visuomenei už jas neatsiskaitoma.

Seimo kanceliarija tonomis perka saldainius, šimtais puodelių ir šalikų, kvepiančių žvakių su „Lietuvos“ kvapu. Kiekvieną kadenciją politikai žada naikinti privilegijas, o kuri valdžia tai sugebės padaryti – diskusija su laidoje „LRT forumas“.

Laidos svečiai: MRU profesorė Toma Birmontienė; Seimo narys Algimantas Salamakinas; Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir šias pareigas anksčiau užėmę politikai – Loreta Graužinienė, Vydas Gedvilas ir Artūras Paulauskas.

Ved. Raigardas Musnickas.