Stilius. Rita Baltušytė, aktoriai Rimantas Bagdzevičius ir Jūratė Vilūnaitė bei fotografas Nerijus Paluckas (su vertimu į gestų k.)

Žurnalistė Rita Baltušytė, gyvenanti Australijoje, pastarąjį kartą Lietuvoje viešėjo kai buvo išleisti jos tėvo, literatūros klasiko Juozo Baltušio dienoraščiai. „Vaikams apie savo tėvus geriau kai ko nežinoti“, – sako Rita, prisimindama nelengvus santykius su artimu žmogumi. Moteris juokauja: ant jos šeimos vartelių tikrai galėjo kabėti užrašas: „Piktas šuo, pikta katė ir visi mes čia pikti.“

Fotografas Nerijus Paluckas auksinio jaunimo ratą iškeitė į meditaciją ir šeimos vertybes. Anksčiau apie emocinę sveikatą tiek su draugais, tiek su tėvais bijojęs kalbėti vyras šiandien yra atviras – savo išgyvenimais dalinasi ir su žmona, ir su dukra. Kodėl verta susikauti su savo ego, arba kaip atrasti kitokio gyvenimo skonį?

Aktoriai Rimantas Bagdzevičius ir Jūratė Vilūnaitė jau dešimt metų kartu. „Ateina laikas, kai sulauki vis mažiau kvietimų vaidinti“, – neslepia Rimantas, labiausiai vertinantis ne sceną, o puikius santykius su žmona Jūrate. Moteris priduria: žmonių, su kuriais gali kalbėtis, neturi būti daug.