Stilius. Giedrius Drukteinis: baisiausia – staigus suvokimas, kad esi mirtingas, o mirtis – visai šalia (su vertimu į gestų k.)

25-asis gyvenimo būdo žurnalo „Stilius“ sezonas prasideda nuo pokalbio apie sveiką gyvenimo būdą su žurnalistu, etiketo žinovu Giedriumi Drukteiniu. Iš akistatos su infarktu išsikapanojęs vyras šiandien sako, kad baisiausia jam – staigus suvokimas, jog esi mirtingas, o mirtis – čia, visai šalia. Dabar G. Drukteinis yra rimtai pasiryžęs gyventi sveikiau: 8 valandas jis skiria miegui, 8 – aktyviai veiklai, kitas 8 – poilsiui ir sau. Vienintelis dalykas, kurį žurnalistas norėtų pakeisti – paros trukmė: 25-tą valandą etiketo žinovas skirtų mylimiems žmonėms.

Toliau laidoje – apsilankymas maestro Gintaro Rinkevičiaus, jos žmonos Donatos Rinkevičienės ir 4 jų vaikų namuose. Šių metų pavasarį ketvirtosios atžalos, sūnaus Lino, susilaukusi šeima prasitaria, kad pirmasis apie dar vieną vaiką garsiai pradėjo kalbėti Gintaras. Nors pradžioje Donata turėjo lengvų abejonių, galiausiai moteris suprato: nėra jokių priežasčių, dėl ko jų namuose negali atsirasti dar vienas kūdikis. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas tvirtina: vaikai – vienas didžiausių pasaulio džiaugsmų.