Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos inauguracija III d. Šventinis koncertas Daukanto aikštėje

Simono Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros, vyko šventinis inauguracijos koncertas, į kurį žmonės susirinko iš įvairių Lietuvos kampelių. Tai buvo viena paskutinių progų švente pasidžiaugti kartu su prezidentu Gitanu Nausėda. Šventinio koncerto metu pasirodę atlikėjai atstovavo skirtingoms Lietuvos apskritims.

Nors sinoptikai per prezidento inauguraciją grasino lietumi, tačiau susirinkusieji džiaugėsi puikiu oru. Muzika į Simono Daukanto aikštę subūrė tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus žmones.

Prezidento inauguracijos koncertas prasidėjo kūriniu „Lietuva nenugalėta“, kurį atliko pučiamųjų orkestras „Trimitas“, vadovaujamas maestro Ugniaus Vaiginio. Netrukus į sceną žengė naujai prisiekęs prezidentas G. Nausėda, kuris pirmiausia padėkojo susirinkusiesiems.

Į sceną, kurioje iš rankų į rankas buvo perduota prezidento vėliava, lipo atlikėjai iš visos Lietuvos – visų dešimties šalies apskričių. Šią iškilmingą dieną norėta pabrėžti, kad Lietuva yra viena.

Prieš scenoje pasirodant atlikėjams visiems susirinkusiems buvo išsamiai papasakota apie atstovaujamo regiono išskirtinumą. Pirmoji ant scenos lipo Alytaus apskričiai atstovavusi Veronika Povilionienė. Po jos – Kauno apskrities atstovas Merūnas Vitulskis, Klaipėdos apskrities atstovas Stepas Januška, Marijampolės atstovas Saulius Prūsaitis.

Savo dainas dovanojo Panevėžio apskrities atstovė Valerija Iljinaitė, Utenos atstovės Milda ir Teresė Andrijauskaitės, Tauragės apskrities atstovė Gintarė Jautakaitė, Šiaulių atstovai Rapolas Meškauskas su mama Aurelija, Telšių atstovas Česlovas Gabalis. Apskričių pasirodymus scenoje užbaigė Vilniaus apskrities atstovas Jurgis Brūzga.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau