Stilius. Andriaus Žebrausko senatvė, vienatvės skraiste apsigaubusi Eva Valentinas ir netekties sunkį jaučianti Dalia Ruplėnienė

Aktorius ir improvizacijos guru Andrius Žebrauskas per sceną atrado improvizacijos privalumus. Savo gyvenimo kelią vadinantis atsitiktinumais ir dėsningumais, jis tikina, puikiai besijaučiąs savo metuose ir niekada nėra patyręs amžiaus krizės. Ar tartis su laiku ir savimi padeda improvizacijos menas ir kaip tuo naudojasi žinomas scenos žmogus?

Gyvenimą pasirinkusi nugyventi viena, Argentinos lietuvė teisininkė ir bankininkė Eva Valentinas niekada to nesigailėjo. Visur, kur tik ji įsikuria, aplink susiburia bendraminčių ir draugų būrys. „Tikrai bus kam išbarstyti mano pelenus“, – juokiasi Eva ir sako, jog būti vienam yra toks pat sunkus darbas, kaip ir gyventi šeimoje.

Komiko Gintaro Ruplėno žmona, prieš ketverius metus netekusi sutuoktinio, žino kaip tvarkytis su sunkiais našlystės jausmais. Būdų yra daug, bet jų reikia mokytis. Kai užeina netekties uraganas, ieškoti savigydos per vėlu, tikina Dalia. Psichologė Aušra Griškonytė pastebi, jog vienišumo jausmas labiausiai aštrėja per šventes ir savaitgaliais. Kaip padėti žmonėms, netekusiems artimojo? Nes vienatvė ir vienišumas – skirtingi dalykai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau