Stilius. Ką reiškia gyventi tarp dviejų valstybių, būti alkoholiko vaiku ir bijoti grįžti į Lietuvą?

Daugiau nei 20 metų scenoje esantis Maksas Melmanas, prieš ketverius metus apdovanotas oridno „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, niekuomet neturėjo įprasto darbo. Nuo mokyklos laikų jis dainavo grupėje „Biplan“ ir seniai suprato, ką reiškia aukštumos ir žemumos. Tačiau gyvenimas kardinaliai pasikeitė, kai atlikėjas sukūrė šeimą, todėl kaskart atradęs laisvą minutę, Maksas skuba į Vokietiją. Kas svarbiausia gyvenant tarp dviejų šalių?

Alkoholikų vaikai – skaudi ir nemaloni dalia. Gabija Vitkevičiūtė neslepia, kad jos mama buvo alkoholikė, tad dukra, iš arti mačusi priklausomybę, visai nevartojo alkoholio ir jau daug metų siekia padėti tokioms ligonėms, kokia buvo jos mama.

Šešeri metai Briuselyje, ketveri Paryžiuje, dabar pusmetis Vilniuje ir sulaužyta koja. Kultūros pareigūnė, buvusi kultūros atašė Prancūzijoje Vida Gražienė stipriai įsisukusi į tokį gyvenimą, kuris kiek neįprastas Lietuvoje. Moteris neslepia, jog po posto Paryžiuje netgi bijojo grįžti į Vilnių turėjo pasiruošusi atsarginių kelių. Tiesa, V. Gražienė nusprendė – gyvenimo džiaugsmą galima kurti visur, ne tik romanuose apie prancūzus.

Ved. V. Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau