captcha

Jūsų klausimas priimtas

Klauskite daktaro. Sintetiniai vitaminai padeda kartais, natūralūs – visada. Kaip apsisaugoti nuo utėlių natūraliais būdais?

2018-05-03 19:19
4067
Įvertinimas: 0
  

1. Sintetiniai vitaminai padeda kartais, natūralūs – visada.
300 mln. eurų!!! Tiek lietuviai maisto papildams išleidžia kasmet! pavasaris… Gamta bunda, o jūs vystat… Slenka plaukai, lūžta nagai, kamuoja nepaaiškinamas nuovargis… Ir kokių patarimų susilaukiate iš artimųjų ir draugų? Vartok vitaminus! Klusniai tipenate į vaistinę, ten gerokai paploninate piniginę ir vis geriat piliules dieną naktį. Gana! Geriausi vitaminai yra nemokami. Tereikia pasivarginti ir jų prisirinkti.
2. Kaip apsisaugoti nuo utėlių natūraliais būdais?
Jei jūs susidūrėte su utėlėmis, galiu jus nuraminti, kad, laimei, yra nemažai natūralių būdų jų atsikratyti. Kasmet Lietuvoje registruojama užsikrėtusių pedikulioze - utėlėtumu - maždaug apie 1000 asmenų. O kiek dar neregistruotų atvejų! Dažniausiai serga 4-14 m. amžiaus vaikai. Ir, savaime suprantama, jie šiuos nemalonus gyvius parsineša namo ir neretai apkrečia visą šeimą. Yra trys utėlių rūšys: galvinės, drabužinės ir gaktinės. Drabužinės ir gaktinės utėlės gali atsirasti kaip nešvarių gyvenimo sąlygų ir asmeninės higienos stokos pasekmė. Na, o nuo galvinių utėlių nėra apsaugotas nė vienas iš mūsų. Jos gali užpulti net ir didžiausią švaruolį. Jos nesusijusios su higiena.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close