Sezono rungtynes sužaidęs R. Seibutis vedė „Neptūną“ į pergalę

Klaipėdos „Neptūno“ (12-3) laivą palikus keliems lyderiams sezono rungtynes sužaidė Renaldas Seibutis, kurio vedamas uostamiesčio klubas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos susitikime 85:74 (23:26, 23:13, 20:11, 19:24) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (4-11).
FIBA.com nuotr.

Svečiai apčiuopiamą persvarą įgijo antrojo kėlinio pabaigoje, kai paskutinių trijų minučių atkarpą laimėjo 7:0 ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai, „Neptūnas“ pirmavo 46:39.

Po pertraukos grįžę klaipėdiečiai apsukų nemažino ir trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir po Renaldo Seibučio tritaškio „Neptūnas“ atitrūko 14 taškų persvara (53:39).

„Nevėžis“ ketvirtajame kėlinyje dar bandė kabintis į rungtynes ir po laimėtos atkarpos 8:2 buvo sumažinę svečių pranašumą iki 7 taškų (65:72).

Vis dėlto, R. Seibutis į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais paeiliui ir atstatė „Neptūnui“ dviženklę persvarą, kurios klaipėdiečiai nebepaleido.

Sezono rungtynes sužaidęs R. Seibutis per 37 minutes pelnė 26 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir suklydęs du kartus, surinko 22 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Gintautas Matulis ir Jamesas Woodardas (7 atk. kam.) po 15, Valerijus Lichodėjus ir Gabrielius Maldūnas po 10.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis 26 (5/8 trit., 22 naud. bal.), Jerry Johnsonas 17 (3/4 trit., 7 rez. perd., 29 naud. bal.), Juanas Palaciosas 11 (4/13 dvit.).