• Radijas
  • Apie LRT

„Lietuvos rytas“ užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape

2014-11-26 / 20:56 - ELTA

Europos taurės („EuroCup“) turnyro septintojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai namuose 79:72 (28:15, 11:19, 22:15, 18:23) nugalėjo Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) ir iškovojo šeštąją pergalę.

„Juventus“ krepšininkai po pratęsimo nugalėjo „Šiaulius“

2014-11-26 / 20:47 - ELTA

Lietuvos krepšinio: lygos (LKL) čempionato rungtynėse trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas savo aikštelėje po pratęsimo 86:84 (21:20, 18:13, 14:18, 20:22; 13:11) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.

BBL čempionate Lietuvos komandoms sekėsi skirtingai

2014-11-26 / 20:21 - ELTA

Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse A grupėje trečiadienį Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda namuose 77:62 (14:19, 20:8, 22:19, 21:16) nugalėjo Pernu „Parnu“ (Estija) ekipą.

„Formulės 1“ lenktynių komisija atšaukė dvigubus taškus ir startą iš vietos po saugos automobilio

2014-11-26 / 19:08 - BNS

Trečiadienį Ženevoje posėdžiavusi „Formulės 1“ lenktynių pasaulio čempionatą rengianti komisija atsisakė dviejų nepopuliarių 2014 metais priimtų sprendimų: „dvigubų taškų“ paskutiniosiose sezono lenktynėse ir starto iš vietos, pasitraukus saugos automobiliui, informuoja interneto svetaine f1news.

FIBA suspendavo Japonijos krepšinio asociaciją

2014-11-26 / 16:42 - ELTA

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) suspendavo Japonijos krepšinio asociaciją (JBA) dėl nesugebėjimo organizuoti vieningą šalies čempionatą.

Geriausias Lietuvos regbininkas patyrė čiurnos traumą

2014-11-26 / 16:41 - ELTA

Geriausiu 2014 metų Lietuvos regbininku pripažintas Ignas Darkintis patyrė čiurnos traumą ir be sporto turės praleisti keletą savaičių.

Atskleistas geriausių metų gynėjų sąrašas

2014-11-26 / 15:40 - eurofootball.lt

FIFA trečiadienį oficialiai atskleidė 20 futbolininkų sąrašą, kurie pretenduoja į geriausių gynėjų ketvirtuką.

„CSU Asesfot“ treneris: „Lietuvos rytas“ į mus žiūrės visai kitomis akimis

2014-11-26 / 15:39 - Basketnews.lt

Triuškinamai pirmąją dvikovą su Vilniaus „Lietuvos rytu“ laimėjęs Ploješčio „CSU Asesoft“ klubas į Lietuvos sostinę atvyko ne geriausiomis nuotaikomis. Rumunijos ekipa pralaimėjo pastarąsias dvejas rungtynes ir Europos taurės E grupėje smuko į ketvirtą vietą (3-3).

J. Kazlauskas – apie augantį rinktinės kandidatų ratą, trečią žvaigždžių kartą ir darbą NBA

2014-11-26 / 15:13 - Mindaugas Augustis, Martynas Lapinskas, delfi.lt

Praėjusį penktadienį Jonas Kazlauskas Vilniaus rotušėje klausėsi bendražygių ir artimųjų linkėjimų 60-mečio proga, o trečiadienį su jubiliejumi jį pasveikino ir DELFI skaitytojai. Vaizdo konferencijoje dalyvavusį Lietuvos rinktinės strategą krepšinio mėgėjai apipylė klausimais apie nacionalinės komandos kandidatus, praeities...

Tenisininkas L. Mugevičius iškovojo sunkią pergalę Turkijoje

2014-11-26 / 14:30 - ELTA

Turkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „GD Tennis Men's Futures“ vienetų varžybų pirmajame rate trečiadienį lietuvis Lukas Mugevičius po atkaklios kovos 6:1, 4:6, 7:6 (7–4) nugalėjo 25-erių metų turką Tuną Altuną (1121-oji pasaulio raketė).