• Apie LRT

LKL: „Lietuvos rytas“ šventė antrą pergalę, „Žalgiris“ pralaimėjo

2014-09-30 / 19:56 - ELTA, BNS

papildyta - 21:00

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse antradienį svečiuose 87:69 (21:15, 24:19, 20:18, 22:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

„Nevėžio“ gretas papildė legionierius iš JAV

2014-09-30 / 19:45 - ELTA

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio komanda pasirašė sutartį su 24-erių metų 198 cm ūgio amerikiečiu Matthew Humphrey.

Tenisininkas T. Babelis baigė pasirodymą turnyre Ispanijoje

2014-09-30 / 19:43 - ELTA

Ispanijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Open Ciutat de Sabadell“ vienetų varžybų pirmajame rate antradienį 17-metis lietuvis Tadas Babelis 0:6, 1:6 pralaimėjo 18-mečiui ispanui Oscarui Mesquida (1709-oji pasaulio raketė).

„Sūduva“ – pirmoji LFF taurės ketvirtfinalio dalyvė

2014-09-30 / 17:39 - BNS

Pirmąja 2014–2015 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio dalyve tapo A lygoje rungtyniaujantis Marijampolės „Sūduvos“ klubas, antradienį sostinėje 2:0 (1:0) įveikęs vietą pirmosios lygos lyderių Vilniaus MRU vienuolikę.

LKF vykdomasis komitetas įvertino rinktinių rezultatus

2014-09-30 / 16:05 - LRT.lt

Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo įvertintas šalies rinktinių pasirodymas oficialiose FIBA ir „FIBA Europe“ varžybose, teigiama pranešime

Lietuvos baidarių slalomo taurės varžybose nugalėjo S. Mažeikis ir E. Baranauskaitė

2014-09-30 / 15:23 - ELTA

Grigiškėse vykusių atvirųjų Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės varžybų vienviečių baidarių klasėje nugalėjo Vilniaus „Regatos“ komandos atstovas Simantas Mažeikis.

D. Slanina tapo Šiaulių moterų krepšinio klubo kapitonu

2014-09-30 / 13:40 - BNS

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) Šiaulių „Rūtos“ klube – permainos. Komandos vadovo pareigas perima puikiai žinomas krepšininkas Donatas Slanina. Alma Javtokienė lieka garbės prezidentės poste.

„Žalgiris. 70 didingų sezonų“ – knyga apie „Žalgirio“ reikšmę Lietuvai

2014-09-30 / 12:55 - LRT.lt

Kauno „Žalgirio“ jubiliejaus proga išleista knyga „Žalgiris. 70 didingų sezonų“ jau išvydo dienos šviesą. Knyga atspindi šlovingus ir visai Lietuvai svarbius legendinio klubo gyvavimo metus.

„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės turnyre Druskininkuose užėmė trečią vietą

2014-09-30 / 11:50 - BNS

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ moterų krepšinio komanda, tęsdama pasiruošimą naujam sezonui, baigė tarptautinį keturių komandų turnyrą Druskininkuose.

17-metis T. Babelis pateko į pagrindines ITF turnyro Ispanijoje varžybas

2014-09-30 / 10:40 - BNS

Trečiąją pergalę iš eilės Ispanijoje vykstančio ITF serijos „XXII Open Ciutat de Sabadell“ teniso turnyro kvalifikacinėse varžybose iškovojo ir į pagrindines vienetų varžybas pateko 17-metis Tadas Babelis.