• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

M. Kalniečio debiutas NBA vasaros krepšinio lygoje – 6 taškai ir 8 rezultatyvūs perdavimai

2015-07-04 / 21:03 - BNS

Šeštadienį JAV prasidėjusioje Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando vasaros lygos ( Orlando Pro Summer League ) mače debiutavo Mantas Kalnietis, o Indianos „Pacers“ klubas su lietuviu 76:92 (16:26, 20:17, 15:28, 25:21) pralaimėjo Majamio „Heat“ ekipos...

Neoficialų pasaulio rekordą pasiekęs H. Žustautas įveikė J. Šukliną ir Lietuvos čempionate

2015-07-04 / 20:54 - DELFI.lt

Geriausi Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai šį savaitgalį Trakuose varžosi ne tik dėl Lietuvos čempionų vardų, bet ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.

R. Federeris – Vimbldono teniso turnyro Anglijoje vienetų varžybų aštuntfinalyje

2015-07-04 / 20:35 - BNS

Anglijoje tęsiasi trečiasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos vyrų bei moterų Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų sterlingų.

L. Asadauskaitė pasaulio čempionate po trijų rungčių – 28-a

2015-07-04 / 19:00 - ELTA

atnaujinta - 20:45

Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė Berlyne (Vokietija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų varžybų finale šeštadienį užėmė 11-ąją vietą.

„Formulės 1“ pasaulio čempionato devintąjį etapą iš pirmosios pozicijos pradės britas

2015-07-04 / 17:57 - BNS

„Formulės 1“ planetos čempionato devintąjį etapą – Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynes  –  sekmadienį iš pirmosios pozicijos pradės sezono lyderis ir pirmenybių nugalėtojo titulą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“).

Paaiškėjo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės varžovės „Euro 2017“ atrankoje

2015-07-04 / 16:34 - BNS

Aštuntąją vietą 2015 metų Europos pirmenybėse užėmusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinė šeštadienį sužinojo varžoves, su kuriomis turės varžytis atrankoje dėl patekimo į 2017 metų Europos moterų krepšinio čempionatą, kuris vyks Čekijoje.

L Grigelio bei italo duetas triumfavo ITF serijos teniso turnyro Rumunijoje dvejetų varžybose

2015-07-04 / 11:26 - BNS

Ketvirtą pergalę iš eilės „ATP Challenger Tour“ serijos vyrų teniso turnyro „Trofeul CJ Vrancea“ Rumunijoje dvejetų varžybose iškovojo bei nugalėtojais tapo Lauryno Grigelio bei italo Claudio Fortunos duetas.

Pajėgiausias planetos tenisininkas – Vimbldono turnyro vienetų varžybų aštuntfinalyje

2015-07-04 / 09:36 - BNS

Anglijoje tęsiasi trečiasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos vyrų bei moterų Vimbldono teniso turnyro, kurio bendrą prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų sterlingu.

L. Grigelis Rumunijoje triumfavo dvejetų varžybose

2015-07-03 / 20:12 - ELTA

Lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Claudio Fortuna tapo Rumunijoje vykstančio Tarptautinės teniso   federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Vrancea Trophy“ dvejetų varžybų nugalėtojais.

S. Wawrinka keliauja į Vimbldono aštuntfinalį

2015-07-03 / 18:48 - ELTA

Londone vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 26,75 mln. svarų sterlingų, vyrų vienetų varžybų trečiajame rate penktadienį 30-metis šveicaras Stanas Wawrinka (4-toji pasaulio raketė) 6:4, 6:3, 6:4 nugalėjo 31-erių metų ispaną Fernando Verdasco (43).