• Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikei nepavyko iškovoti pergalės UEFA Regionų taurės futbolo turnyre Vengrijoje

2014-10-24 / 19:15 - BNS

Penktadienį Vengrijoje pasibaigusiame keturių komandų UEFA Regionų taurės (UEFA Regions' Cup) antrojo atrankos etapo futbolo varžybų 4 grupės turnyre Kėdainių „Nevėžio“ klubas pralaimėjo ir trečiąsias rungtynes bei liko paskutinis.

L. Grigelis triumfavo turnyro Didžiojoje Britanijoje dvejetų varžybose

2014-10-24 / 16:40 - ELTA

Didžiojoje Britanijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro „Aegon GB Pro-Series Manchester“ dvejetų varžybų finale penktadienį lietuvis Laurynas Grigelis ir britas Davidas Rice`as 6:4, 6:4 nugalėjo turnyro favoritus 25-erių metų britus Seaną Thornley ir Darreną Walshą.

C. Ronaldo: žaisiu ne prieš L. Messi, o prieš „Barcelona“

2014-10-24 / 15:36 - Eurofootball.lt

Nuostabią sportinę formą šį sezoną demonstruojantis Cristiano Ronaldo „El Clasico“ rungtynių nelaiko akistatos prieš Lionelį Messi.

L. Mugevičius baigė pasirodymą ITF serijos vyrų teniso turnyre Turkijoje

2014-10-24 / 14:27 - ELTA

Devyniolikmetis Lukas Mugevičius baigė savo pasirodymą Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyre Turkijoje.

UEFA paskelbė verdiktą po skandalingųjų Serbijos-Albanijos rungtynių

2014-10-24 / 12:43 - BNS

Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) drausmės komitetas penktadienį pripažino Serbiją laimėjusią 2016-ųjų Europos čempionato kvalifikacinio etapo rungtynes su Albanija, po to kai jos buvo nutrauktos dėl nacionalistinio incidento, tačiau atėmė tris taškus.

Pirmuoju planetos autoralio čempionato dvyliktojo etapo lyderiu Ispanijoje tapo norvegas

2014-10-24 / 10:13 - BNS

Pirmuoju dvyliktojo pasaulio autoralio čempionato etapo – „Rally RACC-Rally de Espana“ – Ispanijoje lyderiu tapo norvegas Andresas Mikkelsenas su „Volkswagen“.

Lenkų futbolo sirgaliai Kijeve iškėlė plakatą, kad Vilnius ir Lvovas yra Lenkijos miestai

2014-10-24 / 09:22 - 15min.lt

Ar iš pažiūros nekaltas plakatas gali pasirodyti itin neskanus ir tapti politinių, propagandinių žaidimų priežastimi net keliose šalyse? Tokį klausimą kelia Lenkijos naujienų portalas gazeta.pl ir atsako: gali. Jeigu tą plakatą iškabina Varšuvos „Legia“ sirgaliai, veiksmas vyksta Ukrainoje, o lenkai...

L. Kleizos klubas ULEB Eurolygos krepšinio turnyre patyrė antrąją nesėkmę

2014-10-24 / 09:14 - BNS

Antrąją nesėkmę 2014–2015 metų ULEB Eurolygos vyrų krepšinio klubų turnyro reguliariojo sezono starte patyrė Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) klubas su Linu Kleiza.

„Neptūno“ krepšininkai Eurolygoje įveikė Serbijos klubą

2014-10-23 / 20:54 - ELTA

Lietuvos krepšinio vicečempionė Klaipėdos „Neptūno“ komanda Eurolygos varžybų antrojo turo rungtynėse D grupėje ketvirtadienį namuose 83:81 (25:20, 22:17, 20:24, 16:20) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda Telekom“ (Serbija) ekipą.

„Dzūkijos“ krepšininkai po pratęsimo nugalėjo „Šiaulius“

2014-10-23 / 20:47 - ELTA

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate ketvirtadienį Alytaus „Dzūkijos“ klubas išvykoje po pratęsimo 96:93 (19:27, 18:17, 27:15, 18:28; 14:11) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą.