Šiandien Vilniuje-1°C

  • Naujienos
  • Televizija
  • Radijas
  • Apie LRT

Barbariško poelgio su gamta laikai jau praėjo, bet pažeidimų dar yra

2014-11-22 / 20:45 - Zinaida Paškevičienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Aukštaitijos nacionalinio parko, šiemet mininčio įkūrimo keturiasdešimtmetį, vadovai sako, kad savavališkų statybų ir barbariško poelgio su gamta laikai jau praėjo. Tačiau pažeidimų, už kuriuos reikia bausti lankytojus, dar yra.

LŽS pirmininku ketvirtai kadencijai perrinktas D. Radzevičius

2014-11-22 / 20:02 - BNS

Šeštadienį Vilniuje vykęs Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) suvažiavimas organizacijos vadovu perrinko Dainių Radzevičių.

Jei per šalčius nepavyksta užvesti mašinos, kaltas akumuliatorius ar jūs pats?

2014-11-22 / 16:51 - Indrė Dauskordaitė, LRT Televizijos laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“, LRT.lt

Artėja šaltasis metų laikas. Populiariausi vairuotojų klausimai paspaudus šaltukui – o kaip, bičiuli, tavo akumuliatorius, kada paskutinį kartą keitei, kiek mokėjai? Spustelėjus didesniems šalčiams nemažai vairuotojų vargsta bandydami užvesti automobilius. Tokiais atvejais tenka keikti savo akumuliatorius ir...

Šv. Ignoto bažnyčios konsekracijos metinės paminėtos mišiomis

2014-11-22 / 16:12 - Janina Stašauskienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse Vilniuje Šventomis mišiomis paminėtos Šv. Ignoto bažnyčios konsekracijos dešimtosios metinės.

Nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose statomi apžvalgos bokštai

2014-11-22 / 16:11 - Rūta Lankininkaitė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Lietuvos nacionalinių ir regioninių parkų lankytojams statomi apžvalgos bokštai – taip tikimasi pritraukti daugiau turistų ir suteikti galimybę geriau pažinti gražiausias ir istorijai svarbias Lietuvos vietas.

Lietuvos kaimo bendruomenės sėkmingai įsisavino plėtros programos lėšas

2014-11-22 / 16:11 - Salomėja Pranaitienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Lietuvos kaimo bendruomenės, pasinaudojusios kaimo plėtros programos lėšomis įgyvendino daugiau nei 2,2 tūkst. projektų. Pastatyti arba suremontuoti bendruomenių namai, sutvarkytos viešosios erdvės, įrengti amatų centrai. Molėtų rajono bendruomenės „Meniškas kaimas“ nariai ne tik patys užsiima tradiciniais...

Medikai: Lietuvai reikia hepatito C prevencijos programos

2014-11-22 / 16:06 - Virginija Motiejūnienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Medikų teigimu, Lietuvoje hepatito C virusu yra užsikrėtę maždaug 2 proc., t.y.  apie 50 tūkst. gyventojų. Pagal kovos su šia infekcija efektyvumą užimame paskutinę vietą tarp 30-ties tirtų Europos valstybių. Tad  medikai sako, kad Lietuvoje būtina sukurti nacionalines hepatito C prevencijos ir gydymo programas ir numatyti...

Pavojingą plaučių ligą gali išduoti užsitęsęs kosulys ar dusulys lipant laiptais

2014-11-22 / 15:39 - Rasa Pekarskienė, LRT Radijo laida „Sveikata“, LRT.lt

Pagrindiniai lėtinės obstrukcinės plaučių ligos požymiai – ilgiau nei du mėnesius be aiškios priežasties trunkantis kosulys ir skrepliavimas, ypač būdingas rūkaliams, sako Vilniaus universiteto profesorius Santariškių klinikų Pulmonologijos ir alergologijos centro direktorius Edvardas Danila. „Tačiau žmonos atveda...

Perrinkimo siekia 11 konservatorių merų

2014-11-22 / 12:02 - BNS, ELTA

papildyta - 13:29

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybai patvirtinus partijos kandidatus į merų postus, paaiškėjo, kad perrinkimo sieks 11 konservatorių merų.

Prezidentė dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje

2014-11-22 / 11:14 - LRT.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį su darbo vizitu vyksta į Ukrainą, kur susitiks su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir dalyvaus septintajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje, pranešė Prezidentūra.
1 2 3 4 5 6 ... 1402 1403 1404