Didžiulį deficitą panaikinęs „Lietuvos rytas“ Krasnodare neišsigelbėjo

Galingai trečiąjį kėlinį sužaidęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (4-4) panaikino triuškinamą deficitą ir grįžo į rungtynes, tačiau galiausiai patyrė nesėkmę 68:77 (12:25, 13:19, 29:15, 14:18) kovoje su Europos taurės C grupės lyderiais Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-0) krepšininkais.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Lokomotiv“ dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir buvo kelis kartus įgijusi 21 taško persvarą (41:20, 44:23).  „Lietuvos rytas“ į šturmą pakilo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo 29:15.

Iš pradžių Rimo Kurtinaičio kariauna spurtavo 17:6 ir priartėjo iki 8 taškų (42:50). Per šia atkarpą po 5 taškus pelnė Artūras Jomantas ir Martynas Echodas.

Ketvirčio pabaigoje Jimmy Baronas pataikė 5 baudos metimus iš eilės ir prieš lemiamas 10 minučių „Lietuvos ryto“ deficitą sumažino iki 5 taškų (54:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Chriso Kramerio dvitaškiu ir Roko Giedraičio dėjimu, po kurių „Lietuvos ryto“ atsilikimas sumenko iki 3 taškų (58:61). Prieš tai toks mažas skirtumas komandas skyrė pirmojo kėlinio pradžioje.

Visgi tuomet Dimitrijus Kulaginas smeigė savo trečiąjį tritaškį, Ryanas Broekhoffas ir Mardy Collinsas pridėjo po dvitaškį bei „Lokomotiv“ pabėgo 68:60. Vilniečiai likus 3 minutėms dar priartėjo iki 4 taškų, tačiau Broekhoffas pelnė 5 taškus bei įtvirtino Krasnodaro ekipos pergalę.

Per lemiamą kėlinį 10 iš 21 savo taško surinko Chrisas Krameris. Jis rungtynėse taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Mardy Collinsas 17 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Ryanas Broekhoffas 12 (8 atk. kam.), Frankas Elegaras (7/8 baudos), Brianas Qvale’as (5/5 dvit.) ir Dimitrijus Kulaginas po 10.

„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 21 (6/10 dvit., 6/8 baudos, 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Benas Madgenas 13, Martynas Echodas 9 (5/5 baudos, 10 atk. kam.), Jimmy Baronas ir Rokas Giedraitis po 7.