Naujienų srautas

Verslas2015.10.07 17:25

Stoties rajonu patikėję verslininkai nesigaili

Vis dažniau pasigirsta kalbos apie atgimstantį Vilniaus Stoties rajoną. Pastaraisiais metais aplink sostinės stotį įsikūrė jauni gyventojai, atsidarė populiarūs barai, atsikėlė smulkieji verslai, taip išplėsdami sostinės centro ribas.

Savivaldybė taip pat jau kuria planus, kaip Stoties rajoną padaryti patrauklesnį ir paskatinti rajono raidą.

Dažniausiai stoties rajonai būna ne itin patraukli miesto dalis. Tačiau 26-erių Dominykui Stoties rajonas pasirodė kaip tik tinkama vieta restoranui. Studijuodamas politikos mokslus Paryžiuje, Dominykas domėjosi įvairiais mėsos ruošimo būdais ir, grįžęs į Lietuvą, sumanė atidaryti restoraną.

Vyras teigia, kad senamiestis yra jau pabodęs, o Stoties rajonas turi laisvės pojūtį. Jis norėjo, kad žmonės į kavinę turėtų specialiai atvažiuoti, o ne užsuktų tiesiog eidami pro šalį.

Nors iš pradžių šis rajonas šiek tiek išgąsdino dėl šalia besisukiojančių laisvo elgesio merginų, tačiau iki šiol 8 mėnesius veikiantis restoranas nesusidūrė su jokiomis problemomis.

„Patikėjome stoties rajonu ir dabar matome, kad tai pasitvirtino. Mūsų gatvėje atsidaro dar vienas baras, kavinė. Vyksta čia veiksmas, ir visiškai kitoks veiksmas, nei kurį mes buvom pripratę matyti iki dabar“, – tikina restorano Stoties rajone bendrasavininkas Dominykas Čečkauskas.

Plačiau apie tai žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi