Veidai

2019.04.06 23:34

„Airijos talentų“ pusfinalyje 14-metė Iveta Tumasonytė teisėjus vėl paliko be žado

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.04.06 23:34

„Tavo dainos atlikimas galbūt net geresnis nei Jessie J“, – po pasirodymo tiesiogiai transliuotame projekto „Ireland’s Got Talent“ pusfinalyje, keturiolikmetei Ivetai Tumasonytei sakė garsus airių prodiuseris Louisas Walshas. Ir nors teisėjai po pasirodymo plojo atsistoję bei negailėjo pagyrimų, Ivetai pristigo sėkmės – į finalą mergaitė nepateko.

Šįvakar vykusiame pusfinalyje Iveta atliko atlikėjos Jessie J dainą „Flashlight“ ir dar kartą sužavėjo projekto teisėjus – po Ivetos pasirodymo jie plojo atsistoję ir žarstė komplimentus. „Taip! Taip! Taip, Iveta, – šaukė aktorė Michelle Visage, prieš porą savaičių paspaudusi auksinį mygtuką. – Tavo balsas tiesiog stebuklingas. Būtent tuo susižavėjau per perklausas ir būtent to tikėjausi šįvakar. Tai buvo nuostabu!“

Keturiolikmetės vokalu ir gebėjimu atlikti kūrinį taip jautriai ir su tokia aistra, žavėjosi ir kita komisijos narė, anglų aktorė bei atlikėja Denise van Outen.

„Sunku patikėti, kad tau tik keturiolika! Gali būti, kad tavo dainos versija net geresnė nei Jessie J“, – sakė L. Walshas. Jam antrino kolega Jasonas Byrne, sakęs, kad jis pats būdamas keturiolikos mokyklos pjesėje vaidino medį. „Kiekvieną natą atlikai tobulai, tad esi verta būti finale“, – neabejojo jis.

Po sėkmingo pasirodymo mergaitė džiaugėsi sulaukusi daugybės palaikymo mokykloje ir dėkojo šeimai bei mokytojams.

Šio Ivetos pasirodymo su jauduliu laukė ir jos vokalo mokytoja, žinoma dainininkė Rosita Čivilytė. „Gerokai iki pasirodymų talentų konkursuose, po eilinės vokalo pamokos, pranašavau Ivetai ir jos mamai apie sėkmę, kuri kada nors būtinai nutiks.

Nesitikėjau, kad taip greitai. Negalėjo nenutikti, nes šios mergaitės gero dainavimo ir atviros sielos santykis – akivaizdžiai skirtas didžiajai scenai ir gali žavėti pasaulio muzikos klausytojus ilga laiką. Tikiuosi, kad taip ir nutiks. Tai mano palinkėjimas Ivetai“, – portalui LRT. lt sakė R. Čivilytė.  

Tiesa, šį vakarą nuo projekto teisėjų niekas nebepriklausė – kam atiteko galimybė pasirodyti projekto finale, sprendė televizijos žiūrovai, balsavę telefonu. Iš aštuonių dalyvių į kitą etapą pateko tik du.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs devynmetis Fionnas McMorrow iškart pateko į finalą, o dalyviai, užėmę antrąją ir trečiąją vietas stojo prieš komisiją, kurios sprendimu į kitą etapą pateko tik šokėjas Jake'as O'Shea. Deja, daugiausiai žiūrovų balsų pelniusių dalyvių trejetuke Ivetos nebuvo.    

LRT. lt primena, kad prieš porą savaičių Lady Gagos dainą „I'll Never Love Again“ iš filmo „Taip gimė žvaigždė“ („A Star is Born“) Airijos talentų šou atlikusi keturiolikmetė Iveta Tumasonytė šou teisėjus paliko be amo. Jie Ivetos balsą vadino išskirtiniu, sklindančiu iš širdies gelmių, o pasirodymą – brandžiu, o vienas teisėjų Louisas Walshas sakė, kad taip prasideda jos, kaip profesionalios dainininkės, karjera.

Bene emocionaliausiai sureagavo amerikiečių dainininkė ir laidų vedėja Michelle Visage, paspaudusi auksinį mygtuką, kuris reiškia, kad lietuvė iškart patenka į kitą etapą – tiesiogiai transliuojamą pusfinalį.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt