Veidai

2021.11.22 10:48

Tarp Amerikos muzikos apdovanojimų svečių – neįprastai solidūs „Maneskin“ ir vakaro ikona tapusi Cardi B

LRT.lt2021.11.22 10:48

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andželą sudrebino Amerikos muzikos apdovanojimai. Kaip jau tapo įprasta, didelio dėmesio sulaukė ne tik apdovanojimus pelnę muzikantai, bet ir raudonojo kilimo svečiai.

Vakaro ikona tapo Cardi B, šiemet išbandžiusi ir apdovanojimų vedėjos vaidmenį. Ant raudonojo kilimo reperė pasirodė veidą prisidengusi auksinės spalvos kauke. Akį traukė ne tik žemę siekianti juoda Cardi B suknelė, bet ir masyvūs auskarai bei atlikėjos veidą dengiantis tamsus šydas.

Modelis Winnie Harlow drąsiai apnuogino kūną ir pasirodė su dizainerio Zuhairo Murado kurtu apdaru, dekoruotu daugybe karoliukų.

Net tris apdovanojimus – metų atlikėjų, geriausios metų grupės ir geriausios popdainos – pelnę Pietų Korėjos grupės BTS nariai pasirodė vilkėdami klasikinius juodus ir pilkus kostiumus.

Gerbėjus nustebino ir neįprastai formalus „Eurovizijos“ nugalėtojų „Maneskin“ įvaizdis. Rėkiančiu įvaizdžiu dažnai išsiskiriantys grupės nariai šįsyk fotoaparatams pozavo vilkėdami juodais kostiumais. Atrodė geriau ar prasčiau – spręsti lieka nė vieno „Maneskin“ pasirodymo nepraleidžiantiems gerbėjams.

Peno interneto komentatoriams, kaip visada, nepagailėjo ir ekstravagantiškasis Billy Porteris. Šįkart aktorius ant apdovanojmų raudonojo kilimo pasirodė vilkėdamas šviesiai mėlynos spalvos kostiumą. Vietoje skrybėlės ant galvos jis prisitaisė... lietsargį.

Pramogų pasaulio žvaigždės puošėsi drąsiai – moterys nepabijojo gilių dekoltė ir kitas kūno vietas apnuoginančių įdomaus kirpimo suknelių, dalis vyrų mielai rinkosi gėlėtus ar blizgančius kostiumus.

Daugiau apie tai, kas pelnė Amerikos muzikos apdovanojimus, skaitykite čia.

2021-ųjų Amerikos muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai – nuotraukų galerijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt