Veidai

2021.05.23 02:21

„The Roop“ emocijos po „Eurovizijos“ finalo: jaučiamės puikiai

LRT.lt2021.05.23 02:21

Šeštadienio vakarą Roterdame nuskambėjo „Eurovizijos“ finalas. Aštuonioliktieji ant scenos pasirodė mūsų šalies atstovai, grupė „The Roop“, ir finale užėmė 8-ąją vietą. Juos džiugino tai, kad įtikino žmones, nes iš žiūrovų gavo solidų balų kraitį.

Geltonoji banga užliejo Lietuvą ir Europą, 65-osios „Eurovizijos“ finale diskoteką surengė ir mūsų šalies atstovai, geltonaisiais kostiumais pasidabinę grupės „The Roop“ nariai bei šokėjai. Daugiau nei dvi savaites Roterdame praleidę mūsų atlikėjai sukūrė šventę lietuviams ir suvienijo šalį šokti bei pasiekė antrą geriausią šalies rezultatą konkurse.

„Eurovizijos“ finale „The Roop“ užkūrė diskoteką ir užėmė 8-ąją vietą. „Jaučiamės gerai, rezultatą vertiname puikiai. Pastebėjome, kad koncertuosime publikai, nes iš jų gavome labai daug balų, daugiau nei kai kurios kitos šalys.

„The Roop“ po „Eurovizijos“ finalo jautėsi laimingi: mus pastebėjo milijonai žmonių, toliau dainuosime publikai

Gavome ir daugiau balų nei iš tarptautinės komisijos. Pastarąją sudaro mažas žmonių skaičius. Be to, jutau, kad iš komisijos galime gauti mažiau balsų, nes galimai komisija dar užsisenėjusi ir jei nedainuoji aukštos natos, o kamera apie tave nesisuka, žiuri lieka nelabai įtikinta. Tačiau jei techniškai padainuotų tai, ką dainavome mes, įsitikintų, kad tai nėra taip lengva. Komisija tokioms greitoms naujienoms galbūt dar nepasiruošusi, bet žmonės jau pasiruošę“, – kalbėjo Vaidotas.

Nors „Eurovizija“ baigėsi, mūsų atstovai sako linijos nebraukiantys – jie jau numatę kelis žingsnius į priekį ir turi planų. „Pagal žiūrovų balsus pasirodėme tikrai gerai. Matosi, kad mus pastebėjo milijonai“, – kalbėjo Vaidotas, neatmetęs, kad galbūt kada nors ir vėl juos išvysime ant eurovizinės scenos.

Mūsų atlikėjai iš Roterdamo parsiveš puikių įspūdžių. „Per televiziją nejauti to jausmo, kurį pajauti čia atvykęs ir pabuvęs. Net vėliavų parade su Prancūzijos atstove kalbėjome, kad net nesinori varžytis - visi susijungia ir tai yra nuoširdu“, – sakė Mantas. Jam antrino ir Vaidotas, pridūręs, kad įsiminė tas vidinis dalyvių draugiškumas: „Žmonės iš skirtingų valstybių, su skirtingais požiūriais, skirtingais norais, pakraipom – visi susijungė ir buvo vieningi. Niekas čia nesidrasko už savo tiesą, nes yra viena tiesa – visi esame žmonės ir visi norime būti mylimi. Gera matyti, kaip skirtingi žmonės gali sugyventi. Norėtųsi to paties palinkėti ir Lietuvai.“

Beje, konkursą šiemet laimėję italai nugalėtojų spaudos konferencijoje taip pat siuntė komplimentus mūsų geltonajai vilčiai. Italų žiuri mūsų šalies atstovams tai pat skyrė daugiausia, 12 savo balų. „Mes patys italus mėgome nuo pradžių, minėjome kiekviename interviu – tai tikra grupė, mėgstanti tikrą muziką. Nuoširdžiai“, – šypsojosi Mantas.

Jau sekmadienio naktį mūsų geltonoji trijulė grįš namo. Vaidotas jau pasvajoja apie gardų troškinį, Mantas jau planuoja nupjauti žolę kieme, o Robertas nori apkabinti šeimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.