Veidai

2021.05.18 10:47

Lietuvos eurovizinius balus skelbs Andrius Mamontovas

LRT.lt2021.05.18 10:47

Šį šeštadienį, gegužės 22 dieną, „Eurovizijos“ dainų konkurso finalo metu žiūrovai išvys atlikėją ir dainų autorių Andrių Mamontovą, kuris paskelbs, kaip savo balsus finalistams paskirstė lietuviai.

Lygiai prieš 15 metų grupė „LT United“, kurią specialiai konkursui subūrė Andrius Mamontovas, užėmė iki šiol aukščiausią Lietuvos vietą „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šeši grupės nariai – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Viktoras Diawara-Vee, Saulius Urbonavičius-Samas, Arnoldas Lukošius ir Eimantas Belickas – su daina „We Are The Winners“ laimėjo šeštąją vietą.

„Tai buvo vienas įsimintiniausių gyvenimo nuotykių, kurį teko patirti su labai gera kompanija ir tokiose netikėtose aplinkybėse. Galima visaip vertinti „Euroviziją“ ir jos turinį, tačiau tai yra labai įdomus ir vertingas patyrimas“, – teigia atlikėjas, dainų autorius Andrius Mamontovas.

Pirmajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje šį vakarą 22.00 val. „The Roop“ kovos dėl vietos didžiajame finale – Lietuvos atstovai pusfinalyje pasirodys pirmieji.

„Šiemet „The Roop“ įrašė puikų popmuzikos kūrinį. Manau, kad Vaidotas ir jo komanda įdėjo daug darbo ir širdies ir yra daugiau nei verti atstovauti mūsų šaliai. Esu tikras, kad jie turi visas realių galimybių pagerinti Lietuvos pasiekimus „Eurovizijoje“.

Linkiu pergalės visomis įmanomomis šio žodžio prasmėmis. Linkiu susikaupti ir nesiblaškyti, įvykdyti visus savo sumanymus kiek įmanoma geriausiai. Linkiu atvežti mūsų taip laukiamą laimėjimą“, – linkėjo A. Mamontovas.

Konkurso pusfinalius, gegužės 18 d. ir gegužės 20 d., bei finalą – gegužės 22 d., bus galima stebėti per LRT TELEVIZIJĄ, LRT RADIJĄ bei portale LRT.lt. Transliacijos, kurias šiais metais komentuos Ramūnas Zilnys tiesiogiai iš Roterdamo, žiūrovams portale LRT.lt bus matomos Lietuvoje ir užsienyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt