Veidai

2021.05.11 19:20

Geltonoji banga auga – grupė „The Roop“ kviečia užkurti pasaulinę diskoteką

Eimantė Juršėnaitė, specialiai LRT.lt iš Roterdamo2021.05.11 19:20

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „The Roop“ džiaugiasi, jog geltonoji banga užliejo Lietuvą, atėjo metas užlieti visą pasaulį – penktadienio vakarą atlikėjai kviečia visus jungtis ir savo socialiniuose tinkluose pademonstruoti savo vienybę bei palaikyti savo šalį ir jos atlikėjus, kurie ant eurovizinės scenos žengs jau kitą savaitę.

Geltona banga ritasi per Lietuvą – šoka senjorai, tėvai ir vaikai, medikai ir virtuvės šefai, geltonais akcentais puošiasi skulptūros... Banga jau pasiekė ir Nyderlandus, kur šiuo metu yra ir grupė „The Roop“. Beje, dar šią savaitę internete išplito vaizdo įrašas, kuriame – Nyderlanduose gyvenanti gestų kalbos vertėja Marja Stolk pateikė savo „Discoteque“ interpretaciją, daina skamba užsienio radijo stočių eteryje.

Ir nors banga vilnija per Lietuvą bei užsienio kraštus, ant „Eurovizijos“ scenos kitą savaitę pasirodysiantys grupės „The Roop“ nariai kviečia visus tautiečius Lietuvoje ir pasaulyje sukelti pačią didžiausią bangą, kuri nuvilnytų per visa pasaulį.

„Penktadienį, gegužės 14 dieną, socialiniuose tinkluose dalykitės grupės vaizdo klipo įrašu, dalykitės savo pačių atliekamo „Discoteque“ šokio vaizdais, nuotraukomis ir pan. Pasidaliję įrašu pridėkite grotažymes #LithuaniaGoesYellow ir #Eurovision ir užtvindykite socialinius tinklus geltona banga. Tegul ji nuvilnija per pasaulį.

Šio konkurso tikslas – suvienyti, tad kviečiame tautiečius Lietuvoje ir visame pasaulyje parodyti savo vienybę, – portalui LRT.lt sakė grupės „The Roop“ nariai. – Užkurkime pasaulinio lygio diskoteką!“

Išsamiau – vaizdo įraše.

„The Roop“ dar vieną laisvadienį išnaudojo kelionėms: palygino Olandijos ir Lietuvos paplūdimius
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt