Veidai

2019.05.28 18:19

Be pompastikos dukrą pakrikštijęs Linas Adomaitis: mums ši šventė turi kitą prasmę

Dainininkas Linas Adomaitis su žmona Irma dukros krikštynų ilgai neatidėliojo. Mažylę jie nusprendė pakrikštyti, kai jai buvo šeši su puse mėnesio, o dabar sutiko pasidalinti šventės akimirkomis. L. Adomaitis juokavo, kad dukra Saulė labai aktyviai dalyvavo savo krikštynų ceremonijoje.

„Mes nenorėjome ilgai laukti ir atidėlioti. Tai yra tikrai svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Svarbu yra turėti asmeninį angelą sargą. Apsaugos niekada nebus per daug“, – portalui LRT.lt sakė dainininkas.

Dukros Saulės krikštynų ceremonija vyko Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje. Mažylei buvo suteiktas Elenos krikšto vardas.

„Vardą išsirinkom labai lengvai. Vardas „Saulė“ buvo mano siūlymas, o krikšto vardas – Irmos. Tokį vardą turėjo ir jos mylima močiutė“, – tikino L. Adomaitis.

Dainininko dukros krikštynų šventė vyko tik pačių artimiausių žmonių rate, o mažylės krikšto tėvais tapo mylima draugų pora.

„Krikšto esmė yra ne pompastikoje, o pačiame krikšto sakramente. Krikšto tėvais tapo nuostabūs žmonės, kuriuos labai mylime, ir džiaugiamės, kad mūsų dukrytė turi tokius krikšto tėvus“, – kalbėjo L. Adomaitis.

Dainininkas juokavo, kad dukra per krikštynų ceremoniją jautėsi kuo puikiausiai ir netgi aktyviai joje dalyvavo.

„Jai vanduo labai patinka, labai mėgsta maudytis, todėl krikšto metu jokio sudirgimo nebuvo. Viskas jai patiko: buvo smalsu, įdomu. Netgi kai stovėjome šalia kunigo ir jis skaitė iš pamokslų knygutės, mažylė aktyviai dalyvavo veiksme: bandė paimti už knygutės ir panašiai. Į viską dukra reagavo labai pozityviai“, – pasakojo L. Adomaitis.