Naujienų srautas

Tavo LRT2019.01.21 10:30

Praėjusią savaitę tarp populiariausiųjų mediatekoje – diskusija apie kalėjimų sistemos ydas

LRT.lt 2019.01.21 10:30

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida LRT mediatekoje – „Beatos virtuvė“. Gaminti čenachai: su dešrelėmis ir raugintais kopūstais bei su įvairiausiomis daržovėmis ir kokosų pienu. Laidos svečias – pianino virtuozas, pedagogas Petras Geniušas, o „Firminio torto rubrikoje“ laidos viešnia Rūta gamino tortą „Vyšniuką“.

Taip pat itin daug domėtasi laida „Dienos tema“. Apie kalėjimų sistemos ydas viešai prabilusi Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo prižiūrėtoja Laura Kalinauskaitė prisipažino, kad jaučia spaudimą išeiti iš darbo, nes nesutiko užmegzti neformalių santykių su nuteistaisiais. Žurnalistas Vladimiras Laučius kalbėjosi su teisingumo ministru Elvinu Jankevičiumi ir naujienų portalo DELFI.lt žurnalistu Dainiumi Sinkevičiumi.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų TOP 5 sąrašą pateko ir laida „Panorama“, kurioje aptartos didžiausios dienos naujienos Lietuvoje ir visame pasaulyje. Tūkstančiai skambučių – pensininkai atakuoja „Sodrą“ dėl vėluojančių pensijų. Artūras Skardžius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariams demonstravo sušaudytą taikinį su užrašu „Gabrielius“. Per renginį peiliu subadytas Gdansko meras mirė ligoninėje.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė laida „Klauskite daktaro“. Autizmas – ne vien vaiko diagnozė, tai diagnozė, amžiams pakeičianti visos šeimos gyvenimą. Šiandien yra mokslininkų, sakančių, kad vyksta autizmo epidemija. Kodėl vis dažniau diagnozuojamas autizmas? Kaip gyventi turint šį sutrikimą?

Žiūrovai taip pat itin domėjosi vaidybiniu serialu „Seserys“. Į LRT mediatekos žiūrimiausių laidų TOP 5 sąrašą pateko serialo 470 serija. Serialas žiūrovą nukelia į XX a. Ispaniją. Šešių seserų, priklausančių aukštuomenei, visų mylimų ir gerbiamų, idiliškas gyvenimas pasikeičia per vieną naktį. Aukštuomenės numylėtinės atsiduria visai kitoje realybėje.

1. „Beatos virtuvė“

2. „Dienos tema“

3. „Panorama“

4. „Klauskite daktaro“

5. „Seserys“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą