Naujienų srautas

Tavo LRT2018.11.05 18:04

„Du balsai – viena širdis“: žiūrovai reikalauja pakeisti taisykles

LRT.lt 2018.11.05 18:04

Projektą riboja griežtos taisyklės, tačiau televizija – pilna stebuklų, sako „Du balsai – viena širdis“ prodiuseris Laurynas Šeškus. Šeštadienį šeimų duetus paliko Ingos ir Gedemino duetas – tai sujaudino ne tik studijos svečius, bet ir visuomenę. Žmonės socialiniuose tinkluose reikalauja, kad pora būtų grąžinta į projektą. 

Šeštadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS žiūrovai stebėjo neįtikėtinai įtemptą dramą nuoširdžiausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ scenoje. Dvikovų etape krito net pusė į sceną lipusių porų. Tarp jų – ir projekto lyderiais laikyti tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai.

E. Genio/LRT nuotr.

„Čia buvo į vienus vartus. Jūs – absoliučiai šių metų atradimas“, – po judviejų pasirodymo komentavo komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Burtai lėmė, kad su Gedeminu ir Inga susikovė mama ir sūnus iš Šeduvos – Aurelija ir Rapolas Meškauskai.

„Tai buvo nuosprendis“, – apie anksčiau pasirodžiusį duetą tuomet sakė Aurelija. Vis dėlto, jos ir sūnaus pasirinkta daina sujaudino ne tik žiūrovus. Skirdami papildomus balus, komisijos nariai nulėmė, kad projekte pasiliko būtent šis duetas.

„Jau darydama tą sprendimą puikiai supratau, kokios reakcijos galiu sulaukti. Gailiuosi tik vieno dalyko – kad man teko pareiga balus skirti paskutinei ir jie tapo lemiami. Abi poros pasirodė nuostabiai, tiesiog apsisprendimo sekundę supratau, kad Aurelija ir Rapolas šiek tiek labiau pavergė mano širdį. Tai nereiškia, kad jie buvo stipriai geresni ar Ingos ir Gedemino pora – neverta keliauti toliau. Tiesiog privalėjau būti sąžininga prieš save.

Abi poros man be galo patiko ir vis dar patinka, bet tą sekundę priėmiau sprendimą, kurį man kuždėjo širdis. Be galo tikiuosi, kad tiek mūsų dalyviai, tiek žiūrovai, projektą priima kaip muzikinį žaidimą ir džiaugiasi už kiekvieną porą“, – teigė Katažina Zvonkuvienė.

E. Genio/LRT nuotr.

Netikėta projekto drama sugraudino ne tik K. Zvonkuvienę bei projekto vedėją Jurgitą Jurkutę-Širvaitę, bet ir televizijos žiūrovus. Jie liejo emocijas socialiniuose tinkluose ir reikalavo žemaičius grąžinti į projektą.

„Suprantame žiūrovų jaudulį ir džiaugiamės jų išreiškiamu palaikymu mūsų poroms – gavome neįtikėtinai daug žinučių, skambučių, akivaizdu, kad Ingos ir Gedemino duetas spėjo suburti didžiulį gerbėjų ratą. Nors mus ir riboja itin griežtos projekto taisyklės, tačiau televizija – pilna stebuklų“, – situaciją mįslingai komentavo „Du balsai – viena širdis“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Žiūrovų mylimi duetai ir nenuspėjamos emocijos – kiekvieną šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą