Tavo LRT

2018.09.21 13:42

Klausos negalią turintiems – popiežiaus vizito transliacijos su vertimu į gestų kalbą

LRT.lt 2018.09.21 13:42

Lietuvoje besilankančio Popiežiaus Pranciškaus vizito renginiai bus tiesiogiai transliuojami visomis LRT platformomis, o per LRT KULTŪRĄ transliacijos vyks su vertimu į gestų kalbą. Transliacijas kviečiame stebėti rugsėjo 22–23 d.  

Rugsėjo 22 d., šeštadienį:

11:15

Popiežiaus Pranciškaus atvykimas. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus oro uosto. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

12:10

Popiežiaus mandagumo vizitas LR Prezidentūroje. Tiesioginė transliacija. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

14:50

Dievo Gailestingumo vainikėlis. Tiesioginė transliacija iš Katedros aikštės. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

16:00

Popiežiaus apsilankymas Aušros vartų Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos koplyčioje. Tiesioginė transliacija. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ).

17:30

Popiežiaus Pranciškaus susitikimas su jaunimu Vilniaus Katedros aikštėje. Tiesioginė transliacija. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

19:00

Speciali laida, skirta Popiežiaus vizito pirmajai dienai apžvelgti. Ved. Virginijus Savukynas.

Rugsėjo 23 d., sekmadienį:

08:30

Popiežius Pranciškus Lietuvoje. Pasiruošimas Šventosioms Mišioms. Tiesioginė transliacija iš Kauno Santakos parko. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

10:00

Šventosios Mišios. Tiesioginė transliacija iš Kauno Santakos parko. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

14:45

Popiežiaus susitikimas su kunigais, pašvęstaisiais, seminaristais. Tiesioginė transliacija iš Kauno katedros. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

17:10

Popiežiaus malda prie paminklo Vilniaus geto aukoms atminti. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus Geto aukų aikštės. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

17:30

Popiežiaus apsilankymas ir malda Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje. Tiesioginė transliacija. (su vertimu į gestų k. per LRT KULTŪRĄ)

18:30

Speciali laida, skirta antrajai Popiežiaus vizito dienai apžvelgti. Ved. Virginijus Savukynas.