Naujienų srautas

Tavo LRT2018.09.21 11:25

D. Ibelhauptaitės vakarienė pasaulinio garso žvaigždėms: nuo katastrofos neišgelbėjo net J. Oliveris

LRT.lt 2018.09.21 11:25

Keturios pasaulinio garso žvaigždės ir jų antrosios pusės svečiuose vakarienei, o vienintelis patiekalas, kurį moki gaminti – višta orkaitėje, tokia istorija LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ pasidalins žinoma režisierė Dalia Ibelhauptaitė. 20 metų tą patį patiekalą gaminanti režisierė ypatingos vakarienės ruošimui pasitelkė kulinaro Jamie Oliverio pagalbą – pasirodo, neišgelbėjo net ji.

„Man visą laiką buvo blogai su maisto gaminimu. Tiesiog vieni žmonės turi talentą, o kiti neturi. Aš moku kepti tik vieną vištą, ją kepu visiems jau maždaug 20 metų“, – šio vakaro LRT laidoje „Beatos virtuvė“ atviraus žinoma režisierė.

Kaip pasakos D. Ibelhauptaitė, jos vyras Dexteris Fletcheris kartą į svečius pakvietė vakarienės visame pasaulyje žinomus aktorius – tokia situacija, anot režisierės, sukėlė jai tikrą paniką.

„Ateina Dexteris ir sako: „O, žinai, aš pakviečiau Hugh Jackmaną, Christopherį Walkeną, na, ir Alanui Rickmanui dar paskambinau, jie ateina šeštadienį vakarienės pas mus.“  O aš klausiu – pas mus? Dexteris atsakė, kad taip, pas mus, nes restorane į juos per daug spokso, nori ramiai pabendrauti“, – daug streso sukėlusią istoriją pasakos D. Ibelhauptaitė.

Bandydama išsisukti iš situacijos režisierė sugalvojo pasikviesti šeimos draugą, vieną žinomiausių pasaulio kulinarų, J. Oliverį į pagalbą.

„Aš panikuoju, galvoju, kaip čia reikia taip parašyti žinutę Jamie, kad jis sutiktų ateiti ir pavirti. Bet tu gi negali žmogui paskambint – klausyk, ar tu negali ateiti pavirti? Na, reikia kažkaip taip susukti. Žodžiu, aš, matyt, kažkaip neteisingai susuku, kad vietoj to, kad gamintų, Jamie‘s sako: „O, aš irgi ateisiu!“ Ir aš jau suprantu, kad jis ateina kaip svečias... Ir tada aš suprantu, kad katastrofa artėja, man teks kažką gaminti keturioms kino pasaulio mega žvaigždėms ir dar jų antrosioms pusėms“, – „Beatos virtuvėje“ neįtikėtina istorija pasidalins D. Ibelhauptaitė.

Laidoje „Beatos virtuvė“ taip pat bus rodoma, kaip išsikepti labai gardų cukinijų apkepą, ką reikia žinoti apie skirtingas miltų rūšis, o rubrikoje „Mano firminis tortas“ iš Gražvilės Grygalytės išmoksite kepti gardžiausią pasaulyje „Snickers“ tortą.

Kaip baigėsi šios kulinarinės katastrofos ir koks yra režisierės D. Ibelhauptatės firminės vištos receptas, išgirsite jau šį vakarą 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi