Naujienų srautas

Tavo LRT2018.02.25 22:57

Klausiate – atsakome. Kodėl nekartojamos kai kurios LRT RADIJO laidos?

Klausytojai, dienos metu negalintys pasiklausyti jiems patinkančios laidos, tai gali bet kada padaryti LRT.lt mediatekoje. Taip teigia LRT RADIJO programų direktorė Guoda Litvaitienė.

LRT RADIJO klausytojas teiraujasi, ar įmanoma pakartoti laidą „Aktualijų studija“? Jo teigimu, išgirsti šią laidą 11 val. ryte yra sunku.

LRT RADIJO programų direktorės G. Litvaitienės teigimu, „Aktualijų studija“ seniau būdavo kartojama vakarais, tačiau klausytojai išsakė norą darbo dienos pabaigoje klausytis muzikos.

„Sulaukėme klausytojų prašymo vakarais transliuoti gerą ramią muziką. Per visą dieną radijas transliuoja laidas aktualiais politikos, socialiniais, kultūros klausimais, tad klausytojai panoro, kad vakare būtų galima ramiai ruoštis kitai dienai ir klausytis muzikos. Į tai atsižvelgdami transliuojame muzikinę laidą „Žvaigždės žiūri į žemę“, – aiškina G. Litvaitienė.

Klausytojai, dieną negalintys pasiklausyti „Aktualijų studijos“, gali bet kuriuo metu tai padaryti internete.

„Radijo laidos gana greitai atsiranda LRT.lt mediatekoje. „Aktualijų studija“ čia būna jau po valandos, tad galima pasiklausyti ir tą pačią dieną“, – sako G. Litvaitienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą