Tavo LRT

2018.01.02 16:40

Startavo socialinis projektas „Draugystė veža“

LRT.lt 2018.01.02 16:40

Nuo sausio 2 d. startavo Lietuvoje trečią kartą LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų.

Akcijoje dalyvauti norinčios draugų poros turi užpildyti portale LRT.lt esančią anketą ir papasakoti savo draugystės istorijas. Filmuoti pasakojimai apie organizatorių atrinktą dvidešimt vieną pretendentų porą bus rodomi LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ tris kartus per savaitę nuo sausio 16 d. iki kovo 1 d.

Šiais metais akcijos organizatoriai pristato naujovę. Atrankiniai siužetai bus filmuojami 7-iose kelionėse po Lietuvą, kurias organizuoja ištikimi akcijos draugai BSS grupė ir Superkelionės.lt, tad dalyvavimas „Draugystėje veža“ iškart bus lyg prizas, o žiūrovai galės pamatyti, kaip draugystė veš kelionėse aplink Lietuvą.

Penkios laimėtojų poros bus atrenkamos balsuojant portale www.lrt.lt kovo 2–10 dienomis ir paskelbiamos finalinėje lietuviškos Eurovizijos atrankos laidoje kovo 11 dieną Žalgirio arenoje. Gegužės mėnesį laimėtojų laukia įspūdžių ir nuotykių kupina kelionė į Portugaliją bei galimybė gyvai stebėti Lietuvos ir kitų šalių atstovų pasirodymus „Eurovizijoje“.

Akcijos organizatoriai VšĮ „Baltijos ugdymo centras“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu dalyvauti projekte vėl kviečia draugų poras, turinčias svajonę savo akimis išvysti „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris šiais metais vyks Lisabonoje. Juk svajonės pildosi! Tereikia labai stipriai norėti ir visai nesvarbu, kad vienas iš draugų su negalia.