Tavo LRT

2017.12.27 06:52

V. Šerėnas su žmona į savo vestuves planavo važiuoti autobusu

Vakarienę reikia valgyti, o ne spoksoti į maistą ir žvakes. Taip apie romantiškas vakarienes kalba žinomas humoristas Vytautas Šerėnas. Jo žmona Dalia Šerėnienė atskleidžia, kad garsus sutuoktinis niekada nebuvo užkietėjęs romantikas.

Su būsima žmona V. Šerėnas susipažino prieš 30 metų, abu studijavo Ekonomikos fakultete. Prisiminę pažinties pradžią jie šypsosi: kai esi jaunas, viskas vyksta be didelės romantikos ar ilgų pasimatymų.

„Vestuvių dieną mes tiesiog paskambinome mano grupiokui ir paprašėm, kad nuvežtų į Santuokų rūmus. Jeigu būtų negalėjęs, tikrai drąsiai būtume sėdę į troleibusą ir nuvažiavę patys“, – apie įsimintiniausią gyvenimo dieną su plačia šypsena pasakoja „Dviračio žinių“ vedėjas Vytautas Šerėnas.

Kad namų be dūmų nebūna, patvirtina ir Šerėnų istorija. „Mūsų namuose lėkštės niekada nedūžta, nes mano žmona yra suvalkietė, taigi lėkštės – vertybė“, – juokiasi V. Šerėnas. O jo žmona išduoda, jog konfliktai jų šeimoje dažni. Per trisdešimt bendro gyvenimo metų buvo visko – abiem ne kartą norėjosi trenkti durimis ir išeiti. Tačiau juodu įsitikinę, kad mažos dramos tik dar labiau pakursto jų jausmus.

Šiandien Šerėnai tvirtai sutaria tik dėl vieno: bendra aistra kelionėms ir naujų nuotykių troškimas stiprina jų ryšį. Todėl nenuostabu, kad kiekvieną vasarą mėnesį jie skiria pažinčiai su dar neatrastais kraštais. O poilsiui renkasi ne turistų pramintus takus, o iššūkių kupinas keliones.

Daugiau apie trisdešimt metų trunkančią santuoką, prieš daugybę metų užgriuvusį populiarumą ir būdą išlaikyti tvirtus santykius – laidoje „Gyvenimas“.