Tavo LRT

2017.10.05 09:51

Į LRT.lt prasigraužė Sūrskis ir Mauzeris

LRT.lt 2017.10.05 09:51

Šiais neramiais laikais, kai valdančioji koalicija pati nebežino, ar ji valdančioji ir ar ji koalicija, kai ministrai neapsisprendžia, ar jie labiau ministrai, ar labiau socialdemokratai, kai vaikiško veido rubuilis Korėjos pusiasalyje iš ryžių baigia pasigaminti atominę bombą, kai Amerikoje siaučia uraganai Irma, Jose ir Donaldas, kai net profesorius Landsbergis ima aiškintis, ar gerai yra vartoti kanapes, kai Barselona nori aiškintis santykius su Madridu ne futbolo aikštėje, o Konstituciniame teisme ar gatvėje, mums kaip niekada reikalingi informacijos švyturiai, kelrodės žvaigždės, naujienų šviesoforai, padedantys susigaudyti tikrų žinių, alternatyvių faktų ir fake news migloje. Tie šviesuliai yra politologai – pelės Sūrskis ir Mauzeris.

Visą vasarą tylėję ir stebėję įvykius, peliukai nebeištvėrė. Būdami ne tik aštraus proto, aštraus liežuvio, bet ir aštrių dantų, jie prasigraužė į portalą LRT.lt. Nes kai šios planetos įvykių nebegali iki galo paaiškinti net įtakingiausias šalies žurnalistas, Sūrskis ir Mauzeris skuba į pagalbą.

Jau nuo spalio 16 dienos portale LRT.lt, Mediatekoje ir LRT socialiniuose tinkluose peliukai Sūrskis ir Mauzeris dukart per dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio komentuos svarbiausius įvykius ir kitus nutikimus. Visuomenė turi teisę žinoti ne tik Ritos Miliūtės tiesą. Dėmesio centre spindėti gali ne tik Edmundas Jakilaitis. Patys peliukai sako, kad į LRT ateina su misija. O juk visi žinom, kad nėra geresnių misionierių, nei du vidutinio amžiaus vyrai su priklijuotais ūsais.

Sūrskis ir Mauzeris – LRT.lt portale ir socialiniuose tinkluose pirmadieniais–ketvirtadieniais jau nuo spalio 16 dienos.