Tavo LRT

2021.10.12 09:00

Editos Mildažytės laidos bus transliuojamos LRT.lt, laidų vedėja kreipėsi pagalbos į profesionalus

LRT.lt2021.10.12 09:00

Vairavimą apsvaigus LRT vertina labai neigiamai, tačiau nutarė nenutraukti bendradarbiavimo su Edita Mildažyte. Tokį sprendimą LRT priėmė įvertinusi tai, kad E. Mildažytė pripažįsta savo nusižengimą, atsakys pagal įstatymus bei yra pasiryžusi spręsti su alkoholio vartojimu susijusias asmenines problemas kartu su profesionalia pagalba.

Specialaus interviu transliacija šia tema su Edita Mildažyte – spalio 12 d., 11 val., portale LRT.lt ir LRT feisbuko paskyroje.

„Vairavimas pavartojus alkoholio yra netoleruotinas ir tokį neatsakingą elgesį vertiname labai blogai. Svarbu, kad taip tai vertina ir pati Edita Mildažytė. Tačiau, užuot tiesiog neleidę jau nufilmuotų laidų į eterį, sėdome kartu su Edita diskutuoti, kaip ji, padėdama sau asmeniškai, galėtų savo pavyzdžiu prisidėti ir prie pagalbos kitiems.

LRT transliuoja laidas, kurios prisideda prie problemų sprendimo ir svarbių pokyčių visuomenėje. Ypač svarbu, kad prie to prisidėtų ir populiarios eterio asmenybės, kurių pavyzdžiu seka nemažai žmonių“, – sakė Gytis Oganauskas, LRT generalinės direktorės pavaduotojas.

„Karta, kurios atstovė esu, užaugo vadinamojoje „alkoholio kultūroje“, kuomet nei linksmi, nei liūdni įvykiai dažniausiai neapsieidavo be svaigalų. Tas baisus įvykis man buvo ypatingas ženklas, kad reikia reikšmingų pokyčių.

Ir nors vienu metu po šio incidento mano reakcija, kaip, galbūt, ir dalies tokioje situacijoje atsidūrusių žmonių, buvo „su viskuo susitvarkysiu pati“, dabar manau, kad verta ir netgi būtina pasitelkti profesionalų pagalbą. Ir žinau, kad tai tikrai nėra gėdinga, o gal ir pasitarnaus kaip pavyzdys kitiems“, – sakė E. Mildažytė.

Pokalbių laida „Svečiuose pas Editą“ bus rodoma LRT mediatekoje nuo spalio 18 d. kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį. Savo ir jos vyro sukurtoje sodyboje E. Mildažytė kalbins įvairius žmones.

Pirmoje laidoje teatro ir kino aktorius Marius Jampolskis pasakos apie tai, kaip pasikeitė jis ir jo gyvenimas atsisakius alkoholio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt