Tavo LRT

2016.09.06 16:02

M. Kuzminskas: gero man linki tik šeima

LRT.lt2016.09.06 16:02

„Prie visko įprantama. Prie aukšto ūgio – taip pat. Pavyzdžiui, viešbučiuose retai lovos būna ilgesnės, nei dviejų metrų, tad, nori nenori, mano kojos visada kabo. Ir, kai galiausiai atsigulu į ilgesnę lovą, būna net nepatogu, kad jos nekabo. Taip pat ir su marškiniais – jeigu kurie nors būna labai gražūs, bet nerandu savo dydžio, vis tiek perku, nors rankovės ir per trumpos. Atsiraitoju jas ir nesimato“, – šypsosi 205 cm ūgio krepšininkas Mindaugas Kuzminskas. 

Lietuvos rinktinės žaidėjas prieš pat skrydį į Niujorką, kur žais visų krepšininkų išsvajotoje NBA lygoje, davė atvirą interviu LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams.

„Šiais metais atostogų turiu tik dvylika dienų – dvi prieš rinktinės stovyklą Palangoje ir dešimt grįžus iš Rio“, – prisipažino Mindaugas. Visos iki vienos dienos buvo kruopščiai suplanuotos, nes nuveikti krepšininkas buvo sumanęs labai daug. Visų pirma, jau kitą dieną po skrydžio iš Brazilijos, jis išvažiavo į močiutės sodybą, kur ilsėjosi su tėvais, brolio, taip pat garsaus krepšininko Sauliaus Kuzminsko, šeima, giminaičiais ir bičiuliais. Neapseita ir be kasmetinio plaukimo baidarėmis, suteikiančio daugybę smagių akimirkų visai linksmai kompanijai. 

Tačiau ilgai poilsiauti M. Kuzminskas negalėjo, nes, atmetus savaitgalius, turėjo tik kelias dienas sutvarkyti per ištisus Ispanijoje praleistus metus susikaupusius reikalus. O kur dar pasiruošimas gyvenimui beprotiškiausiame pasaulio mieste, kuriame lietuviui teks praleisti dvejus artimiausius metus. 

„Rūpesčiai vargina, tačiau jie taip pat ir labai malonūs. Grįžęs į Vilnių nuėjau į prie buvusių tėvų namų esančią žaidimų aikštelę. Rodos, dar visai neseniai čia su kiemo berniukais žaisdavome krepšinį ir vyresnieji net nenorėdavo priimti į komandą. O dabar štai vykstu į NBA. Tai – kaip stebuklas, visų svajonių isipildymas“, – nenustojo šypsotis krepšininkas. Vis dėlto, sprendimas ryžtis šiam išbandymui buvo vienas sunkiausių gyvenime. 

„Pagal horoskopą esu Svarstyklės, tad parduotuvėje, net rinkdamasis vandenį, pusvalandį stoviu negalėdamas apsispręsti. Galite įsivaizduoti, kas būna, kai reikia nuspręsti dėl didelio pirkinio ar kontrakto pasirašymo – kelias dienas skauda galvą. Juk visi žmonės yra šiek tiek egoistai – klubų vadovai, treneriai, agentai siekia naudos sau. Man nuoširdžiai gero linki tik patys artimiausi žmonės – šeima – tėvai, brolis ir mano mylima mergina Eglė. Todėl jų nuomonė man svarbiausia“, – atviravo vienas geriausių Lietuvos krepšininkų.

Jau šį trečiadienį 19.30 val. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“ – atviras M. Kuzminsko interviu apie nesėkmes olimpiadoje, apsisprendimus, meilę, honorarus, išbandymus ir pagundas, atsirandančiais kartu su dideliais pinigais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt