Tavo LRT

2016.05.06 19:17

LRT – socialiai atsakingiausia žiniasklaidos bendrovė

ELTA2016.05.06 19:17

Penktadienį Spaudos atgavimo ir Knygos dienos proga Kultūros ministerijoje įteiktos prestižinės Dr. Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo vardo premijos, kurias kasmet žurnalistams teikia Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija.

Šiemet V. Kudirkos premija vertinimo komisijos sprendimu skiriama kolegoms Svajūnui Sabaliauskui-Geladuoniui už publicistiką knygoje „Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės premijos laureatais“ ir Povilui Sigitui Krivickui už 2015 metais skelbtą publicistiką popierinėje ir internetinėje žiniasklaidoje. V. Gedgaudo vardo premija paskirta Juozui Kundrotui už knygą „Būti ar atrodyti“.

Medaliu „Už nuopelnus žurnalistikai“ Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga šiemet bus pagerbta žurnalistė, redaktorė, dėstytoja Danguolė Skarbalienė. Jau antrus metus iš eilės LŽS Valdyba renka ir socialiai atsakingiausią žiniasklaidos bendrovę, kurioje skiriamas didžiausias dėmesys socialiniam dialogui, partnerystei ir darbuotojų socialiniam statusui. Šiemet šis apdovanojimas bus įteiktas Lietuvos radijui ir televizijai (LRT).

ELTA primena, kad nuo 1990 metų V. Kudirkos premija yra apdovanoti Bernardas Aleknavičius, Bronys Raila, Arvydas Juozaitis, Česlovas Kudaba (po mirties), Laimonas Tapinas, Marius Baranauskas (po mirties), Vytautas Matulevičius, Saulius Bartkus, Virginijus Gaivenis ir Rita Laukaitytė, Birutė Garbaravičienė, Dalia Juškienė, Rūta Kanopkaitė, Žilvinė Petrauskaitė ir Ramutė Vaitiekūnaitė, Rūta Grinevičiūtė-Janutienė, Skirmantas Pabedinskas, Stasys Štikelis, Rytis Juozapavičius ir Raigardas Musnickas, Aldona Svirbutavičiūtė, Evaldas Butkevičius, Artūras Matusas, Alvyda Bajarūnaitė, Saulius Liauksminas, Vytautas Markevičius, Gabija Narušytė ir Ilona Rūkienė, Aurelija Arlauskienė, Arūnas Milašius, Gražina Sviderskytė, Gražina Juodytė, Juozapas Vytas Urbonas, Inga Berulienė ir Justinas Lingys, Gerimantas Statinis, Vidmantas Valiušaitis, Vidas Mačiulis.

V. Gedgaudo premijos laureatais nuo 1997 metų yra tapę Egidijus Aleksandravičius, Ferdinandas Kauzonas, Kęstutis Petrauskis, Leopoldas Rozga, Irena Petraitienė, Laimonas Tapinas, Viktoras Rudžianskas, Aldona Žemaitytė-Petrauskienė, Janina Bačiliūnaitė, Daiva ir Antanas Budriai, Audronė Jankuvienė, Audrius Lelkaitis, Julija Šliažienė, Marytė Marcinkevičiūtė, Aldona Armalė, Vilma Jankienė, Svajūnas Sabaliauskas-Geladuonis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt