Tavo LRT

2021.02.02 09:34

„Kur važiuojam?“ su Edita Mildažyte: mama sako, kad labai gerai meluoju

LRT.lt2021.02.02 09:34

„Kartu su savo pašnekovu keliauju ne tik erdve, bet ir laiku. Visų mūsų kelionės pradžia – vaikystė. Daugybė atsakymų, kodėl esi vienoks ar kitoks – irgi iš ten. Buvo keista, įdomu, kartais labai juokinga, o momentais graudu į šią kelionę leistis su Edita, nes vasaras nuo mažų dienų dažnai leidome drauge, ir kai kurie prisiminimai skamba lyg sutartinė“, – pasakoja laidos „Kur važiuojam?“ vedėja Nomeda Marčėnaitė.

Žurnalistė, TV laidų vedėja, labdaros ir paramos fondo „Bėdų turgus“ vadovė, įsimintinų televizijos projektų sumanytoja Edita Mildažytė prisipažįsta galėjusi būti gera gydytoja: „Jau buvo paruoštas baltas chalatas ir medikės kepuraitė, o stojamųjų egzaminų komisijos pirmininkas tuo metu buvo mano tėvas, bet pasirinkau žurnalistiką – visą gyvenimą ėjau prieš plauką”.

Nuo 1987-ų metų E. Mildažytei televizija buvo tapusi kone pirmaisiais namais. „Čia jausdavausi sava. Televizijos patalpose būdavo galima nusiprausti, išsiskalbti, o dekoracijų sandėlyje net nusnūsti. Čia dirbdavo atsidavę savo darbui, ypatingi žmonės, ir dabar tokie dirba“, – pasakoja pašnekovė.

Tarp daugybės sėkmingų darbų, realizuotų projektų, Edita nebijo prisipažinti turėjusi ne mažiau įspūdingų pralaimėjimų. „Nesėkmės neleidžia mums užsisėdėti prišildytoje vietoje, nuolat skatina judėti pirmyn“, – teigia Nomedos pašnekovė, naujų iššūkių nebijanti Edita Mildažytė

Tačiau gyvenime Edita sakanti niekada karjeros nestačiusi aukščiau šeimos: „Dabar tikriausiai visko išgirsčiau iš savo suaugusių vaikų, visgi savo laisvą laiką atiduodavau šeimai, vaikams. Niekada nieko nuo jų neslėpdavau ir nesistengiau saugoti nuo suaugusiųjų pasaulio. Niekada vaikams nemeluodavau, nors mano mama sako, kad meluoju labai gerai.“

Kokių gudrybių vaikystėje griebdavosi norėdama iš nepažįstamų žmonių gauti saldumynų? Kokio garsaus kompozitoriaus kūrybą Edita Mildažytė žino mintinai ir galėtų bet kada padainuoti? Kokias pareigas Edita užima bendrovėje pavadintoje „Kiškių garbė“? Visus atsakymus sužinosite pažiūrėję Nomedos Marčėnaitės laidą „Kur važiuojam?“ kiekvieną antradienį LRT.lt portale. Laidos įrašą rasite LRT mediatekoje.

Populiariausi